עמיר תורג'מן: "צריך לגרום לבית"ר לחשוב הגנה"

מאמן נס ציונה לקראת המשחק נגד הקבוצה מהבירה: "אנחנו מחכים לניצחון הראשון". צפי ל-9,000 אוהדים. מאור ג'רסי צפוי לחתום

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.10.19 - 11:40
תחילת כתבה

סקציה נס ציונה תארח ביום שבת את בית"ר ירושלים. הקבוצה של עמיר תורג'מן מחפשת ניצחון ראשון בליגת העל ותנסה להתאושש מההפסד למכבי חיפה. "אחרי האכזב במשחק נגד חיפה, בו עמדנו טוב ולא הצלחנו לסיים את המשחק עם משהו ביד, אנחנו מגיעים למשחק לא קל. אני מרגיש שאנחנו מתקדמים ומשתפרים, אני רוצה לראות את ההתקדמות במשחקים", ציין המאמן.

תורג'מן התייחס ליריבה: "בית"ר קבוצה טובה, מאומנת טוב. נהיה תחרותיים, ראיתי את זה נגד מכבי חיפה, עד העשרים הדקות האחרונות. קבוצות טובות מקשות, נצטרך למצוא את הנקודות החזקות שלנו. נגד מכבי חיפה לא היינו מספיק יצירתיים. נצטרך לשמור על השחקנים הטובים של בית"ר, כדי למזער את המצבים שבית"ר תגיע. החוכמה היא לעבוד כקבוצה לא כיחידים שגורמת לקבוצה השנייה להצר את צעדיהם ולגרום להם לחשוב הגנה. שהם לא יוכלו להיות חשופים נגדנו".

תורג'מן קיבל בחזרה לסגל את סאקו טורה, אופיר מזרחי ודיויד בויסן שהחלימו מפציעות: "הם שחקנים משמעותיים, יש לנו כמעט סגל מלא. נבחר את הכי טובים, כל אחד יצטרך להילחם על המקום שלו ואפילו על מקום בסגל. אנחנו מחכים לניצחון הראשון, ידענו שזה לא יהיה קל. אני רוצה לראות את השחקנים עושים הכל כדי לנצח. נצטרך לעשות את המקסימום בהתקפה ובהגנה. אם נהיה מרוכזים כל המשחק".

בימים הקרובים צפוי לחתום בקבוצה המגן השמאלי, מאור ג'רסי, שהחל להתאמן בקבוצה. ג'רסי שוחרר לאחרונה מהפועל רעננה ונחשב לשחקן חופשי. במועדון יעשו מאמצים להעביר בבקרה גם את דור גלילי ששיחק בנס ציונה בעונה שעברה, אך נעדר מהמגרשים בשל פציעה. מנגד, עידו שרון שהצטרף הקיץ חתם בבית"ר נורדיה מליגה א'.

לאוהדי בית"ר ירושלים הוקצו 7,500 כרטיסים כשההערכה היא ש-9,000 אוהדים יגיעו למושבה. עד כה נמכרו כאלפיים כרטיסים.