"לנצח בבלומפילד את מכבי תל אביב - הצהרת כוונות"

בבאר שבע מתכוננים למשחק העונה, סבג עשוי להחליף את ז'וסוואה או ספורי. במועדון לא בונים על טאפוקו והוא צפוי לצאת להשאלה נוספת. מליקסון יחליט מתי לשוב לשחק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.10.19 - 11:10
תחילת כתבה

לאחר שניצחה את הפועל ק"ש, קבוצתו של ברק בכר ממשיכה בהכנות למשחק העונה נגד מכבי תל אביב. נאור סבג, שנעדר מהמשחק האחרון בעקבות עומס, עשוי לחזור להרכב במקומו של רמזי ספורי או ז'וסוואה."המשחק הזה לא יקבע שום דבר לגבי האליפות, אבל זה בהחלט משחק של הצהרת כוונות במקרה וננצח", אמרו שחקנים במועדון.

הפועל באר שבע צפויה לשלוח את קווין טאפוקו להשאלה גם בעונה הבאה. כך עולה משיחות שהתקיימו לאחרונה במועדון. הקשר שהגיע מהפועל חדרה וחתם בינואר האחרון לשלוש שנים וחצי, הושאל העונה להפועל חיפה ולא צפוי לשוב לסגל גם בעונה הבאה. ההחלטה המסתמנת בנוגע לקשר הצרפתי נובעת משביעות רצון במועדון מעדן שמיר ונאור סבג, שתפסו מקום של קבע בהרכב. כמו כן, בבאר שבע רוצים להמשיך ולטפח שחקני בית כמו תומר יוספי. בנוסף, במועדון רשומים שישה זרים כשאף אחד מהם לא צפוי לעזוב בסוף העונה הנוכחית.

בארבעת המפגשים האחרונים בין הקבוצות בליגת העל, לא הצליחה ב"ש לנצח ובשלושת המשחקים האחרונים גם לא כבשה. כמו כן, ניצחון החוץ האחרון של ב"ש על הצהובים היה באפריל 2018, אז חנן ממן כבש את השער היחיד בניצחון 1:0. רק ארבעה מתוך ה-11 ששיחקו אז, צפויים לפתוח גם הפעם.

בנושא אחר, במועדון החליטו כי מאור מליקסון יקבל בעצמו את ההחלטה אם לשוב ומתי. בנוסף, שון גולדברג חזר לאימונים מלאים, אך שביעות הרצון מאורן ביטון הביאה לפיחות במעמדו של המגן שפתח את העונה כשחקן הרכב.

מהפועל ב"ש נמסר בתגובה:"אנחנו נמצאים בתחילתה של העונה ומתרכזים בעונה הנוכחית. איננו עוסקים בעונה הבאה".