צרות בצרורות: תביעה הוגשה נגד אשדוד

עובד המועדון בעבר טוען להבטחות כוזבות מצד ג'קי בן זקן

גיל לוין
גיל לוין  23.10.19 - 09:02
תחילת כתבה

נראה ששקט היא לא מילה נפוצה במ.ס אשדוד, שממשיכה להתמודד פעם אחר פעם עם פרשיות שאינן קשורות לכדורגל. מי שעלה הפעם על המוקד הוא ג'קי בן זקן, כשתביעה על סך למעלה מחצי מיליון ש"ח הוגשה נגד המועדון והאיש החזק בו.

בן זקן, שנחת היום (רביעי) לפנות בוקר בנתב"ג לאחר חופשה משפחתית במרוקו, עדיין לא הספיק להתאושש וכבר נאלץ להתייצב בתשע בבוקר בבית הדין לעבודה בבאר שבע. מי שעומד מאחורי התביעה הוא אורי אסרף, איש הפרסום ששימש סמנכ"ל השיווק של המועדון במשך שנתיים וחצי.

על רקע הבטחות שלטענתו לא קוימו בתנאי העסקתו, דורש אסרף פיצוי העומד על סך 540 אלף ש"ח. יש לציין שבין השניים מעולם לא נחתם חוזה. בתוך כך, בן זקן ממש לא יגיע לבדו אל בית הדין ויהיה מלווה בין היתר על ידי מנכ"ל המועדון רפי נידם, דוברי המועדון נועם ברזני ואוהד צויק, מנהל הקבוצה אדיר טובול, אחיו נוני ואנשי האקדמיה במועדון.

כל זאת, כמובן, במקביל לתביעה המתנהלת כנגד בן זקן, כאשר עו"ד כפיר דור, שנשכר על ידי המועדון לייצג את יצחק אספה במשפטו, תובע את בן זקן על סכום של כ-190 אלף ש"ח. התביעה הזאת נרשמה לאחר שלטענתו בן זקן לא שילם את שכרו. יש לציין שגם בין השניים לא נחתם מעולם חוזה.

תגובת מ.ס אשדוד תובא לכשתתקבל.

אוואט מאבד את חדר ההלבשה?
אם זה לא מספיק, אז לאיש החזק באשדוד ממתינה סערה נוספת להשקיט, לאחר ההפסד 1:0 למכבי ת"א בו סופסלו שחקני המפתח של הקבוצה. כפי שפורסם אתמול, בן זקן ששהה בחו"ל במהלך הפגרה, נדהם לגלות ממש לפני המשחק כי רוני אוואט מתכנן לעלות מול האלופה במערך הכולל שלישיית בלמים.

גם ההחלטה לספסל את שלומי אזולאי, יעקב בריהון ושובל גוזלן, כששגיב יחזקאל בכלל הודח מהסגל, גרמה לבן זקן לזעום, ובתוך שיחת טלפון אחת זמן קצר לפני המשחק, קבע כי המערך ישונה ל-4:3:3 הקלאסי. בן זקן צפוי לערוך שיחה עם אוואט, כשהוא יבקש מהמאמן למתן את ההחלטות "הקפריזיות", שגורמות לו לאבד את חדר ההלבשה.

בינתיים, באסיפת השחקנים שלאחר המשחק, ניסה אוואט לרומם את שחקניו כשטען כי הקבוצה הייתה שווה לפחות נקודה מול מכבי ת"א, וביקש מהם לא להישבר ולהראות אופי. שחקני הקבוצה מנגד פחות התחברו לדברי המאמן: "שיחקנו רע, לא היינו קרובים להגיע למצבים. ההפסד כולו של רוני וההחלטות שלו", אמר אחד השחקנים הוותיקים בקבוצה.

"זה נראה שהוא עושה שרירים במקום לחשוב על טובת הקבוצה. זה לא צבא ולא בית ספר, המטרה היא להביא נקודות, לא לחנך אותנו", הוסיף שחקן אחר. "אנחנו צריכים לשוב לשחק כמו שהיינו בגביע הטוטו. כל הבעיות התחילו מאז 'העונשים' ו'הניסויים' המוזרים שהתחיל לעשות בהרכב. זה ממרמר".