ביקורת על יחזקאל. "נותן לכעס לנהל אותו"

באשדוד האשימו: "הוא פוגע בקבוצה". מחמאות לאזולאי ומשפתי

גיל לוין
גיל לוין  04.11.19 - 08:25

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

מ.ס אשדוד שאירחה אמש (ראשון) את סקציה נס ציונה באצטדיון הי"א, הייתה קרובה מאוד להשיג ניצחון שלישי העונה, שהיה אמור לקרב אותה אל הפלייאוף העליון והנחשק ולהבטיח לה מעט שקט. אך בצל יכולת מאכזבת וחוסר יציבות, שלוש הנקודות הכל כך חשובות חמקו לקבוצה של רוני אוואט בין הידיים בדקות הסיום.

באשדוד ביקרו את התנהלותו של שגיב יחזקאל, שהיה אמוציונלי במיוחד על כר הדשא לאחר שחש כבר מהדקות הראשונות למשחק כי קבוצתו מקופחת ע"י צוות השיפוט. הדבר לא נתן לשחקן הכנף מנוח וגרם לו לאבד ריכוז על כר הדשא, כשאוואט ושאר הצוות המקצועי ניסו למקד אותו לאורך המחצית כולה, עד שאפילו השופט הראשי, עידן לייבה, הפציר בו להתרכז בלשחק.

"איך אפשר לשחק כשאתה עסוק בלכעוס?" תהו בצוות המקצועי, "שגיב נותן שוב ושוב לכעסיו לנהל אותו, זה פוגע גם בו וגם בקבוצה". כזכור, משלא נותרה ברירה, יחזקאל הוחלף בסיום המחצית הראשונה במוחמד כנעאן, שתוך 5 דקות במשחק כבש את שער השוויון וגרף מחמאות.

כמו כן, מי שהצטיין אמש הוא כמובן שלומי אזולאי שממשיך לפרוח בעיר הנמל וכבש את שערו החמישי תוך תשעה מחזורים - יותר משכבש בשנתיים החולפות יחדיו. גם רועי משפתי זכה לשבחים לאחר שהדף פנדל חשוב בדקות הראשונות למשחק.

בגזרת הפצועים, כזכור גיל כהן הצביע על רגישות ברגלו במהלך המשחק בעוד ניר ברדע ספג פציעה בקרסול ופונה על אלונקה מכר הדשא. השניים ייבדקו היום במועדון כשבכל מקרה נראה שהם לא סובלים מפציעות חמורות ויהיו כשירים למשחק הבא מול בני יהודה.