ינקום באקסית? רפואה וק"ש מול הפועל ת"א

המאמן שפוטר מהאדומים ייפגוש את הפועל עם קלינגר וסיני. גל שיש וג'ון רואיס ייעדרו בשל פציעות

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.11.19 - 12:23
תחילת כתבה

זה הולך להיות אחד המפגשים המרתקים של העונה. עירוני קרית שמונה עם מאמנה החדש קובי רפואה, תפגוש בשבת את הפועל תל אביב עם מאמנה הטרי ניר קלינגר על הקווים, ומשה סיני כמנהל מקצועי.

למי ששכח, לפני כשנתיים קובי רפואה העלה את הפועל תל אביב מהליגה השנייה לליגת העל. המאמן החל את העונה שעברה בקבוצה, פוטר במהלכה ולאחר מכן הוחזר למועדון. זה יהיה המפגש הראשון של רפואה עם האקסית מאז שסיים את דרכו באדומים. עבור רפואה, זה יהיה המשחק השלישי כמאמן ק"ש. הוא עומד על מאזן של ניצחון והפסד עד כה, וינסה לעלות למאזן חיובי עם ניצחון על הפועל. 

בק"ש העלו היום הילוך בהכנות למשחק כשקיבלו בחזרה את השחקנים שהתאמנו אתמול עם הנבחרת הצעירה: עומר לקאו, שי גולן, עדן קארצב וסמואל בראון. במועדון קיבלו בחזרה גם את המגן הימני, אורי צעדון, שנעדר, מהמשחק האחרון בשל פציעה ונמצא בתמונת ההרכב לשבת, כמו גם אמיר בן שמעון, שספג, עד כה שני כרטיסים אדומים.

ברשימת הנעדרים, אקס הפועל תל אביב, גל שיש, שסובל משברים בצלעות טרם שב להתאמן וייעדר עד החזרה מהפגרה, גם הקשר הקוסטה ריקני, ג'ון רואיס פצוע וימשיך להיעדר.

בעניין אחר, מערך התאורה באצטדיון העירוני הוחלף ויעמוד בתקנים של מנהלת הליגה. כזכור, בקיץ הורתה המנהלת לשפר את הראות באצטדיון בשל רמת התאורה, שאינה עומדת בתקן. במהלך השיחות בין המנהלת למועדון הובטח שהנושא יטופל בהקדם, והיום כאמור השינוי בוצע.