ויטור יחזור ל-11 של ב"ש מול נס ציונה

חשש משאננות במועדון: "אם נחשוב שבאים לטיול, נפסיד"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.11.19 - 07:52

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הניצחון על מכבי נתניה השאיר את הפועל ב"ש במרחק שלוש נקודות בלבד מהמקום הראשון בו נמצאת מכבי ת"א. בשבת הקבוצה של ברק בכר תצא למשחק חוץ במושבה נגד סוגרת הטבלה נס ציונה, הקבוצה היחידה בליגה שטרם ניצחה העונה. על הנייר מדובר במשחק חוץ בו כל תוצאה חוץ מניצחון של האדומים תיחשב להפתעה גדולה.

כהרגלו, המאמן ברק בכר, ממשיך שלא לתרגל הרכב באופן רשמי אבל נדמה כי יהיה שינוי אחד ב-11 כשמיגל ויטור שהורחק בהפסד למכבי ת"א יחזור ל-11 על חשבונו של עמית ביטון. נייג'ל האסלביינק שלא שותף במשחק האחרון יקבל הפעם דקות אבל נראה כי יעלה שוב מהספסל בעוד ניב זריהן ובן שהר ימשיכו בחוד.

המגן השמאלי שון גולדברג שפתח את העונה כשחקן הרכב וחזר לאימונים מלאים אחרי פציעה, כבר כשיר לשוב לסגל אבל במשחק האחרון העדיף בכר את אור דדיה הצעיר על חשבונו ב-18. מרוהאן קבהא שב לאימונים מלאים שלשום והמאמן יחליט עד מחר אם יתלבש למשחק.

בשל פערי הרמות והפרש הנקודות בטבלה בקבוצה חוששים משאננות. "נגד ק"ש היו כאלו שחשבו שננצח בקלות וכמעט ולא ניצחנו כי לא באנו מספיק מוכנים מנטאלית" אמרו גורמים במועדון, "אם נחשוב שהניצחון בכיס ואנחנו באים לטיול אז לא ננצח".

בנושא אחר, נייג’ל האסלביינק, שקיבל לאחרונה דרכון סורינאמי, זומן לנבחרת לקראת צמד משחקיה הקרובים נגד דומיניקנה וניקרגואה. נייג’ל ייצא ב-11/11 ויחזור לארץ ב- 24/11.