"אם אלך, מה תהיה המטרה של המחליף שלי?"

דרפיץ' ונתניה נערכים לרעננה: "הכי קל ליפול על בצ'יראי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.11.19 - 12:42
תחילת כתבה

חמישה הפסדים רצופים ושני שערים בלבד מול 13 ספיגות: מכבי נתניה נמצאת בתקופה הגרועה ביותר שלה מאז עונת הירידה ב-2015/16. היהלומים ינסו להתאושש בשבת מול הפועל רעננה כשכל תוצאה מלבד ניצחון עלולה להיות קריטית בעיקר מבחינתו של סלובודן דרפיץ'.

"יש לי חבורה של גברים שהתבלבלו בהתחלת העונה ואנחנו מנסים לעשות הכל כדי לתקן את ההתחלה הרעה שלנו. מבינים את המצב ומקווים שבשבת המומנטום ישתנה", הכריז דרפיץ' במסע"ת. "אנחנו מנסים כל הזמן לתת משחק טוב ולמצוא את ה-11 הכי מתאימים שיש לנו. לפעמים יש מורחקים ופצועים. יש בלבול גדול בקבוצה, אבל אנחנו שם. יש קבוצה רצינית, יש תמיכה מבעל הבית שנותן גיבוי לכולם במועדון. שיחקנו חלש מול ב"ש, רוצים לשנות כמה דברים ולהגיע להרכב אחר ולמצוא את הדרך כדי לשחק טוב".

כנשאל על עתידו בנתניה הכריז דרפיץ': "אני ואייל סגל הגענו ביחד לפני שלוש וחצי שנים, עשינו דרך ארוכה. מה תהיה המטרה של המאמן החדש אם אוחלף, להישאר בליגה? בדרך כלל מרגישים מתי מאמן צריך ללכת הביתה, אבל אצלנו באמת מרגישים שהכל הולך כמו שצריך מבחינה ניהולית".

"בדיעבד לא עשינו רכש טוב. לא כל שם הוא נוצץ", הודה דרפיץ'. "שלוש וחצי שנים היינו בעלייה, הגענו פעמיים לפלייאוף וכנראה שכולנו התבלבלנו קצת, היינו צריכים להגיע לעונה הזאת צנועים יותר. הורדנו את הראש, מנסים לתקן את מה שקלקלנו".

ומה עם הביקורת על פאטוס בצ'יראיי? "הכי קל לבוא וליפול עליו, אבל חוץ מדני עמוס אף אחד לא מזכיר את היכולת מהעונה שעברה. קיבלנו סטירה מצלצלת ומקווה שנתאושש כמה שיותר מהר", טען דרפיץ' והוסיף: "היינו יכולים להיות יותר אגרסיביים ולהביא נקודות, שעון החול לא לטובתנו ואנחנו צריכים נקודות. אמרתי לשחקנים שחשוב לראות קבוצה ואני יודע שנצא לדרך חדשה".