בכר: "יש ימים כאלה. היכולת מדאיגה אותי"

נס ציונה חגגה ניצחון היסטורי. תורג'מן: "זו לא סנסציה. כולם כבר הורידו אותנו"

גיל לוין
גיל לוין  09.11.19 - 19:26
תחילת כתבה

אחרי עונה מאכזבת במיוחד אשתקד, בב"ש ציפו ועדיין מצפים, שהעונה זה יראה אחרת. ואכן, בתחילת הדרך הדרומיים נראו כמו האלטרנטיבה היחידה למכבי ת"א, אבל ככל שעבר הזמן, מכבי חיפה התחילה להתחבר והחבורה של ברק בכר החלה ללכת אחורה. הערב (שבת), החבורה של ברק בכר הגיעה לשפל חדש, כשספגה 2:1 דרמטי מנועלת הטבלה נס ציונה, ורשמה הפסד שני בשלושה משחקים.

"זה הפסד לא קל", אמר בסיום מאמן הפועל ב"ש, ברק בכר, "פחות מדאיגה אותי התוצאה כמו היכולת. בלי קשר למשחק בית או חוץ. זה היה משחק לא טוב שלנו ולא עשינו את הדברים נכון. צריך לעכל ולנתח, אבל כמה דקות אחרי המשחק אני יכול להגיד שהיה משחק ממש לא טוב שלנו".

בכר ניסה להסביר מדוע קבוצתו איימה רק ארבע פעמים על השער של נס ציונה: "לא הבאנו מספיק אנרגיות. נס ציונה סגרה אותנו והצליחה להביך אותנו. ההכנה הייתה טובה כך הרגשתי לפני המשחק. שמתי דגש על הפאן המנטלי אבל יש לפעמים ימים כאלו. דברים לא הסתדרו לצערי".

מאמן נס ציונה עמיר תורג'מן היה מאופק מאוד בסיום: "אני לא רואה את זה כסנסציה. השחקנים שלי מתקדמים משבוע לשבוע. אחרי תקופות לא קלות, השחקנים עבדו קשה והגענו למקום שרצינו. ב"ש עדיין קבוצה הרבה יותר טובה מאיתנו. הם נכנסו ללחץ ואז רצינו לעקוץ. שאפו לשחקנים, גאה בהם אבל זו רק תחילת הדרך".

עוד הוסיף מאמן נס ציונה: "מבחינתי טרפנו כבר את הקלפים בליגה, כי כולם כבר הורידו אותנו. צריך להישאר צנועים ולעבוד, כמו שספגנו מול חיפה ובית"ר, אנחנו נמשיך לעבוד ולהשקיע כמו שעשינו אחרי".