צפו בחגיגות נתניה. דראפיץ' החמיא למלדה

אנחת רווחה בשרון. קורצקי: "אין לי ספק שנצא מזה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.11.19 - 21:05
תחילת כתבה

מכבי נתניה חיפשה ניצחון ליגה בנרות, והערב (שבת) היא מצאה אותו. אמנם לא ביכולת הכי משכנעת מול יריבה שנחשבת לאחת החלשות העונה, אך ה-0:1 הקטן הזה מול הפועל רעננה עשוי לסמל את הדרך החדשה אליה היהלומים ייצאו. יונס מלדה כבש את השער שהוריד את רעננה למקום האחרון בטבלה.

"הקבוצה מחויבת. במחצית אמרתי שאנחנו יודעים שלא נבוא לשרוף את הדשא, אחרי חמישה הפסדים זה יבוא קשה ועם איזה פוקס של שער. היינו צריכים נקודות אחרי חמישה הפסדים. נס ציונה ניצחה ואנחנו במרוץ, אני שמח על הנקודות בקופה. זו הייתה תקופה מאתגרת, חוסר צבירת הנקודות בעבר לא היה כזה. צריך להרים את הקבוצה שיתנו הכל".

"הדרך שלי היא להיות אמיתי עם השחקנים שלי. זה לא רק צרחות ולשבור את השולחנות, אלא לדבר איתם, הם אינטליגנטיים וידענו שרק אנחנו נוכל להוציא אותנו משם. עשינו את זה היום, אני מקווה שתבוא תקופה אחרת עכשיו. מלדה? ידענו מה יונס יכול לתרום, זה מסוג השחקנים הצעירים שפתאום יכולים לפתוח בהרכב, והנה הוא כבש".

מנחם קורצקי הביע אכזבה קשה מהיכולת של רעננה: "מצבים רק בדקות הסיום? זה לא מספיק. צריך לשחק כך כל המשחק, לא יכולים להרשות לעצמנו לקבל גול ולשחק יותר התקפי ומנגד כשקצת לא הולך לחטוף. הגול הזה מסכם את התקופה שלנו, פגע בשני שחקנים ונכנס. אנחנו במקום האחרון ומודעים לזה. יש לי הרבה אמונה, אנחנו יודעים שאנחנו לא הכי חלשים בליגה. הכל צפוף, אנחנו לא מוותרים. שינוי בחשיבה? לא. אנחנו מנסים למצוא הרכב מדויק שיביא לנו ניצחונות. אנחנו נופלים בדברים קטנים. צריך למצוא איזון ויותר מחויבות בהגנה. אין לי ספק שנצא מזה".

גם אלמוג כהן התראיין בסיום וסיפק לא מעט חיוכים: "עבר הרבה זמן מאז החיוך האחרון. ניצחון מאד מתוק, ברור שבסיטואציה כזו הלחץ גדול והביטחון פחות מאשר במשחק רגיל. האנרגיות שקיבלנו מהקהל והצוות בסיטואציה כזו זה משהו שלא להאמין. זה ניצחון של גברים. אמרתי לשחקנים שרק אנחנו נוציא את עצמנו מזה, אני שמח שככה זה קרה. השער במזל? אמרתי שאני בועט ומה שיהיה יהיה. ביקורות? לי אישית זה לא מזיז, אני כמה שנים לא ברשתות החברתיות. המשפחה שלי בתוך זה ושואלים איך אני מרגיש. אני הרגשתי טוב ועושה את החילוצים שלי".