מיזם חדש: מחנה אימונים לשחקנים חופשיים

"הזדמנות להראות יכולות": יוזמנו סוכני שחקנים מהעולם

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.11.19 - 11:54
תחילת כתבה

מיזם חדש של ארגון השחקנים למציאת קבוצות עבור שחקנים חופשיים. במהלך חלון ההעברות של חודש דצמבר, יתקיים מחנה אימון מיוחד לשחקנים ללא חוזה, על מנת לסייע להם למצוא מועדון. המחנה יתקיים במימון מלא של ארגון השחקנים ותחת המטרייה הרשמית של FIFPro, ארגון השחקנים העולמי.

כמו בגרמניה, פורטוגל, איטליה והולנד, שם נהוג לערוך בתקופת החורף מחנות אימונים לשחקנים ללא קבוצות, כעת, גם בישראל נפתחת האפשרות. השחקנים המשתתפים, ביניהם שמות כמו שלומי ארבייטמן, קובי מויאל ויובל יעקובוביץ' (שצפויים להשתתף), יערכו אימונים מלאים עם מאמנים בכירים, מאמן כושר וצוות רפואי צמוד, כאשר המטרה העיקרית היא שמירה על כושר משחק וחשיפה בפני קבוצות פוטנציאליות. מנכ"ל ארגון השחקנים, מושיקו מישאלוף הסביר מה עומד מאחורי המיזם: "אנו מנסים לתמוך בשחקנים שכרגע ללא חוזה במה שאנחנו יכולים".

המחנה עצמו נלקח במלוא הרצינות. הוא ייערך באצטדיון רמת גן ומיועד לשחקנים מקצוענים שמסיבה כזו או אחרת לא מצאו קבוצה בשלב זה של עונת המשחקים, בשאיפה שימצאו כבר בינואר הקרוב."זוהי הזדמנות להראות את יכולותיכם ולהגיע להזדמנויות חדשות", הסבירו בארגון השחקנים, "אנו נעביר את רשימת השחקנים הנרשמים למחנה ל-FIFPRO, והארגון יציג אותה בפני סוכני שחקנים מהעולם המעוניינים להגיע להתרשם".