תלונות קשות: "לא קיבלנו אוכל אחרי לוד"

לא שקט בהפועל חיפה לפני הדרבי. יואב כץ: "נטפל בהכל"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.12.19 - 06:42
תחילת כתבה

רגע לפני הדרבי, לא שקט בהפועל חיפה: הקשר הצרפתי קווין טאפוקו לא הורשה להתאמן אתמול לאחר שהעלה בבוקר תמונה לאינסטגרם בה נראה חברו לקבוצה, פרנסיסקו ג'וניור מקבל עיסוי על מזרן ולא על מיטת טיפולים. מאמן הקבוצה, חיים סילבס לא אהב את הביקורת המרומזת של טאפוקו והעביר מסר לשחקנים מבלי לציין את שמו של הצרפתי. טאפוקו עצמו הבין את הביקורת ובין השחקן למאמן התפתח שיח בסיומו הצרפתי עזב את האימון.

נראה כי אותה תמונה פתחה תיבת פנדורה. שחקני הקבוצה הלינו לסילבס: "אין מיטת טיפולים, היא שבורה". בנוסף אמרו: "השחקנים שנסעו באוטובוס הקבוצה לאחר הניצחון נגד בני לוד לא קיבלו אוכל והאוטובוס נסע בכביש החוף ולא בכביש שש". סילבס עצמו להרגיע את השחקנים וביקש מהם להתרכז בדרבי מחר ולהשאיר את ה"מטענים" למועד אחר. אתמול הזמין המועדון מיטת טיפולים חדשה.

יואב כץ התייחס לטענות השחקנים: "קורה שמשהו נשבר, אז הזמנו מיטה והיא תגיע בקרוב. היו צריכים לדאוג לאוכל ותמיד עושים זאת, לא יודע מה קרה הפעם. נדאג לזה". הבעלים קיים שיחה עם טאפוקו והבהיר: "הייתה לי שיחה ארוכה איתו, אני מאמין שהוא יתנצל על מה שהוא עשה וישוב להתאמן".

מהפועל חיפה נמסר בתגובה: "עיתוי פרסום הידיעה השקרית והמגמתית ערב הדרבי אינו מקרי והוא נועד לפגוע בקבוצה כדרכו של ערוץ הספורט. מייד לאחר שמיטת הטיפולים נשברה הוזמנה והגיעה למועדון מיטת טיפולים חדשה. אוטובוס הקבוצה נוסע תמיד לפי הזמנים שמראה וויז, בין אם מדובר בכביש 6 או בכביש החוף בהתחשב בתחנות ההורדה של השחקנים שאינם גרים בקריות- בקיסריה, בגבעת אולגה ובחיפה. האוטובוס לא עצר להפסקת התרעננות כדי שהשחקנים ואנשי המועדון יספיקו להגיע לארוחת יום שישי עם בני משפחותיהם"

ואחרי ככלות הכל, מגיע גם הדרבי. האדומים-שחורים ינסו להמשיך את המסורת ולהגדיל את רצף המשחקים ללא הפסד. כץ אמר לקראת המשחק: "מכבי חיפה מגיעה למשחק שהיא הרבה לפנינו בטבלה, התוצאות בשנים האחרונות היו לטובתנו גם כשהם דורגו לפנינו".

במקביל, הקבוצה קיבלה הגרלה נוחה יחסית בשמינית גמר גביע המדינה כשתארח את מ.ס. כפר קאסם מהליגה הלאומית. "אנחנו לוקחים ברצינות את הגביע, את הדרבי צריך לקחת לא פחות ברצינות. בליגה אפשר לתקן, בגביע אי אפשר", ציין כץ.