מתחת לקו: בהפועל כפ"ס נאחזים בתקווה

חיים לשחקניו: "מאמין שנישאר בליגה". קיזיטו ינחת הלילה

גיל לוין
גיל לוין  07.01.20 - 07:05
תחילת כתבה

התחושות קשות בהפועל כפר סבא, שירדה אמש (שני) לראשונה מתחת לקו האדום בעקבות הניצחון של סקציה נס ציונה על בני יהודה. כעת, ועד שיגיע החיזוק לו מקווים, במועדון מנסים להתמקד בעיקר בפן המנטאלי, כשאופיר חיים שנמצא במצב לא פשוט בעצמו, עסק בלהרים את שחקניו.

"למרות התוצאות ולמרות המשחקים האחרונים, אני עדיין מאמין בכם ובכך שנשאר בליגה" אמר המאמן לחניכיו במהלך אימון השחרור, כמו כן, עבר חיים בין כל שחקני ההרכב שלו מההפסד 2:1 למכבי נתניה בשבת האחרונה ולחץ את ידם.

באשר לחלון ההעברות, בקבוצה ממתינים לבואו של החלוץ האוגנדי, לוואגה קיזיטו, שעל מועמדותו פורסם בערוץ הספורט לראשונה, שצפוי לנחות בישראל כבר הלילה. במועדון מקווים להשלים את החתמתו ולהעבירו בזמן בבקרה בתקווה לשתף אותו במשחק בשבת הקרובה נגד סקציה נס ציונה.

כמו כן במועדון מעוניינים לצרף בין שניים לארבעה שחקנים ישראלים, כשמי שעלה על הכוונת של הירוקים, הוא ירדן כהן, ממ.ס כפר קאסם. כזכור הקבוצה מהלאומית הדיחה את כפר סבא מגביע המדינה עם שער של השחקן בן ה-28 שעורר עניין במועדון מהשרון. כהן מצטיין העונה בלאומית, לאחר שכבש 10 שערים בכל המסגרות והוסיף עוד ארבעה בישולים.