חזיזה נמצא בספק. המטרה: להלחיץ את מכבי תל אביב

סלליך יחליף את קשר חיפה? המטרה: להלחיץ את מכבי ת"א

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.01.20 - 10:10
תחילת כתבה

כוכב מכבי חיפה, דולב חזיזה, בספק למשחק מחר (שבת) מול נס ציונה. הקשר, שמצוי בעומס משחקים גדול וסובל בשבועות האחרונים מרגישות במפשעה, ינסה להשלים הבוקר אימון מלא אבל בכל מקרה ההחלטה לגביו תתקבל אצל מרקו בלבול בסמוך למשחק.

סינטיהאו סלליך עשוי לפתוח במקומו של חזיזה, כשיאניק וילדסחוט יחליף את מוחמד עוואד בהרכב. למרות יכולתו הטובה במשחק הגביע, נדמה כי ירדן שועה שוב לא יפתח כשאת מקסים פלקושצ'נקו יחליף טיירון שרי.

בלבול יחסר את אעיד חבשי בשל צהובים וטרנט סיינסבורי יפתח לצידו של עופרי ארד. בקבוצה בילו שלשום בערב גיבוש והיה ניתן לראות ברשתות החברתיות את האווירה הטובה השוררת גם אצל השחקנים המחליפים. במועדון סיפרו שאקוים אוטין קם באמצע המסעדה והחל לשיר לקול תרועות השחקנים.

"חדר ההלבשה שלנו שמח וזה הכוח שלנו", אמרו בחיפה. העובדה שמכבי ת"א לא השאירה את פער על 6 וסיימה בתיקו במחזור הקודם מול בית"ר ירושלים, נותנת הרבה מוטיבציה וביטחון שאפשר להדביק אותם. הירוקים יסיימו את משחקם לפני שמכבי ת"א תעלה לדשא מול הפועל חדרה כך שניצחון ילחיץ עוד יותר את הצהובים שיעלו למשחק שלהם, במקרה כזה, עם נקודה אחת יתרון בטבלה. "אם ננצח מכבי תעלה בלחץ", אמרו במועדון.

אחרי המשחק יישבו במועדון על ניסיון לצרף מגן, קשר ושוער נוסף. סייקו טורה שמושאל לנס ציונה יהיה במעקב והמטרה הראשונה היא להמתין לקרים פריי שככל שעובר הזמן עשוי להוריד בדרישותיו ולחזור לישראל.

הרכב משוער: ג'וש כהן, ארנסט מאבוקה, טרנט סיינסבורי, עופרי ארד, סאן מנחם, נטע לביא, יובל אשכנזי, יאניק וילדסחוט, סינטיהאו סלליך (דולב חזיזה), טיירון שרי, ניקיטה רוקביצה.