תומר יוספי סיכם בבני יהודה עד סוף העונה

אבוקסיס צריך לאשר את המהלך, בכפוף לחיזוק שיגיע. וגם: המחליף המיועד של סורו

תומר לוי
תומר לוי  19.01.20 - 18:07
תחילת כתבה

רכש חדש בשכונה. קשרה של הפועל באר שבע, תומר יוספי, סיכם את תנאיו בבני יהודה בהשאלה עד סוף העונה. למעשה, הוא היה אמור כבר להגיע לקבוצה של ברק אברמוב, אך ב"ש החליטה לחכות כמה ימים לפני שתשחרר אותו והכתומים מחכים לאישורו של האקס יוסי אבוקסיס בכפוף לחיזוק שיגיע לבירת הנגב. הקשר בן ה-20 ערך חמש הופעות בבירת הנגב העונה וכעת יקבל הזדמנות להוכיח את עצמו תחת אלישע לוי.

בנוסף, בני יהודה מנהלת משא ומתן עם הקשר האחורי הניז'רי יוסיף דאודה מוסא בן ה-21, שעשוי להגיע כבר בימים הקרובים ולחתום לשנה וחצי. מוסא, צפוי להגיע במקומו של איסמעילה סורו ולחזק את הקבוצה לאחר שרשם 25 הופעות העונה במדי אילבאס מפינלנד, בהן הבקיע שני שערים והוסיף שלושה בישולים.

בקבוצה הוסיפו: "אנחנו חייבים להביא שחקנים איכותיים כדי שיהיה ניתן להתקדם עם המטרות שהצבנו לעצמנו". מבחינה מקצועית, לקראת המשחק מחר (שני) נגד הפועל כפר סבא, לוי מתכנן שינוי אחד בהרכב. שי מזור יפתח על חשבונו של סורו, שיטוס ביום רביעי לגלזגו כדי לחתום בסלטיק.

הרכב משוער: אמיליוס זובאס, דור אלו, אליסון דוס סנטוס, דן מורי, מתן בלטסקה, סגאס תמבי, שי מזור, מתיאה ליואיץ', עמית זנטי, אריאל לזמי ודור ז'אן.