שמחה לאיד: אוהדי הפועל קראו "ניסו תתפטר"

קלינגר: "ספירובסקי מהזרים הטובים בארץ". ינקו נפצע

שירי אלג'ם וגיל לוין  19.01.20 - 22:14

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפועל תל אביב נמצאת בתקופה הטובה ביותר שלה בשנים האחרונות, אך לצד ההצלחה על המגרש האדומים ספגו הערב (ראשון) מכה לקראת המשך המשחקים עם פציעתם של הקפטן אוראל דגני והשוער אריק ינקו.

הבלם שנפצע בשריר הירך האחורי הוחלף כבר בדקה ה-43 ופינה את מקומו לדני גרופר במשחק הניצחון מול הפועל רעננה. במחצית השנייה, גם השוער נאלץ לצאת מתחומי המגרש כשמתח את המפשעה במהלך בעיטה. במקומו נכנס שוער הנוער עידו שרון בן ה-19, שערך את הופעת הבכורה שלו.

ה-1:3 של הפועל היה הניצחון הרביעי שלה ברציפות בליגה, נקודות שסידרו לה את המקום החמישי בטבלה. לקראת סיום ההתמודדות, האוהדים האדומים קראו למאמן רעננה ניסו אביטן להתפטר. כזכור, בתחילת העונה אביטן הדריך את האדומים מתל אביב.

"סתם סיבכנו את עצמנו, שלטנו באופן מוחלט במשחק", אמר בסיום ניר קלינגר. "במחצית דיברנו עם השחקנים, הם היו שפופים קצת. הגיע לנו לנצח, הקבוצה הטובה יותר ניצחה בסופו של דבר. אנחנו ממשיכים לגלות אופי שהלך והתפתח בחודשיים האחרונים, זה אומר שיש לקבוצה DNA. הכדורגל הכי טוב מגיע כשיש לך "רצח בעיניים" - גולים יפים, מהלכים יפים".

המאמן דיבר על השיפור של ספירובסקי: "זה דרכו של עולם הכדורגל, אני לא בא ממקום של לריב, אני עושה מה שטוב להפועל ת"א. מה שמעניין אותי הוא להפוך אותה לשלי, קרה מה שקרה. הייתה לנו שיחה, לא ויתרנו עליו אבל צריך לשים את הדברים במקום. אין ספק שהוא הופך להיות אחד הזרים הטובים בארץ".

סטפן ספירובסקי עצמו אמר: "אני שמח על הגול, על הניצחון, נצטרך להמשיך ככה. אנחנו רוצים להמשיך את רצף הניצחונות, אם לא ננצח את המשחק הבא אנחנו חוזרים אחורה. החילוף? אני אותו שחקן, גם אז וגם עכשיו. אני לא יודע, השאלה צריכה ללכת בכיוון אחר לגמרי, אני אותו סטפן. יש לי חוזה, אם המאמן רוצה אותי והמועדון רוצה אותי אני פה ואתן הכל למועדון".

בצד השני, ניסו אביטן הגיב לעוד הפסד: "אנחנו במאבק הישרדות וכל משחק רוצים לנצח. אין לי טענות לשחקנים. המצבים הנייחים זו בעיה אצלנו נצטרך לעבוד על זה". המאמן הגיב להפסד מול האקסית: "אני מקצוען, מתייחס לכדורגל ברצינות ולא נגרר. אני דואג רק לאינטרסים של רעננה".