סוכנו של האשק: "עובדים על עתידו"

דיווח: ספרטה שוקלת האם לקבל את ההצעה הגבוהה ממכבי חיפה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.01.20 - 12:35

תגיות: מכבי חיפה

תחילת כתבה

האם מכבי חיפה תשים את ידיה על אחד מהשחקנים הכי בולטים של ספרטה פראג? יכול מאוד להיות. בצ'כיה החלו לעסוק בנוגע לעתידו של הצ'כי, שמעורר עניין בעוד מספר קבוצות. ההצעה של חיפה למועדון הצ'כי, לפי הדיווחים, עומד על מיליון יורו.

ראשית, על פי התקשורת הצ'כית, מכבי חיפה אכן מעוניינת בהאשק, כשנציגים מהקבוצה הישראלית אף ביררו האם יהיה אפשרי להעביר אותו אליה כבר בינואר.

יחד עם זאת, חיפה היא לא היחידה שכן פרנצווארוש ההונגרי גם כן מעוניינת לצרפו. בדומה למה שפרסמנו כאן, בצ'כיה מספרים שבחיפה שוחחו עם טל בן חיים ועם ג'ורג' מנדז'ק בנוגע לכישוריו של האשק, ושמעו חוות דעת חיצונית עליו.

בתקשורת הצ'כית הבהירו שאין בכוונתה של ספרטה פראג למכור אותו, אלא עבור הצעה אטרקטיבית. מצבה הכלכלי של האדומים טוב, כך שהיא לא תלויה בהעברה כזאת או אחרת, ולכן הדרישות עליו גבוהות במיוחד. הצוות המקצועי של פראג מעוניין שהאשק, שהוא בורג חשוב בקישור, יישאר, ולכן לפחות כרגע, לא נראה שהאשק קרוב לישראל.

"לא מתקיים משא ומתן על האשק", דובר ספרטה פראג הסביר את הסיטואציה סביבו, "אין הצעה רשמית בשלב זה, וזה מה שיש לי להגיד בנושא".

סוכנו של האשק, אורחן דומאניץ', צוטט בתקשורת הצ'כית אומר: "אנחנו עבדים על העתיד של האשק, אבל בשלב זה אנחנו לא מתכוונים להתייחס לדיווחים".