קריאות "תתפטר" לחיים. קוקו עשוי לעזוב

לאחר ההפסד לבני יהודה, המאמן ספג אש. כפ"ס תחפש חיזוק

גיל לוין
גיל לוין  21.01.20 - 07:45
תחילת כתבה

חוסר בביטחון, בעיות בריכוז וקבלת החלטות לקויה. אלו הן המילים שחזרו על עצמן שוב ושוב בחדר ההלבשה של הפועל כפר סבא, בצל ההפסד אמש (שני) 1:0 לבני יהודה. למרות שהקבוצה של אופיר חיים הייתה דומיננטית יותר על כר הדשא, הירוקים לא השכילו לכבוש וירדו מכר הדשא בתחושת פספוס גדולה.

האווירה הייתה קשה כששחקנים, הנהלה וצוות מקצועי יחדיו נותרו המומים לאור התוצאה. "יצאנו אפסים", אמרו שחקני הקבוצה המאוכזבים, "בני יהודה נראו נורא ואנחנו לא הצלחנו לנצל את זה, היינו נאיבים", הוסיפו. גם הקהל הירוק לא חסך בביקורת וקריאות "תתפטר" הושמעו כלפי אופיר חיים המתוסכל שעצר עצמו מלהגיב. 

 

בינתיים בצוות המקצועי התנחמו מהופעת הבכורה של בן רייכרט אותו הגדיר חיים כ"אחד הקשרים הטובים בליגה", כשהם מאמינים שהניסיון שלו יתרום רבות לקבוצה במאבקי התחתית. לצערם חש הקשר מתיחה קלה בשריר הירך האחורי ובמועדון מקווים שלא מדובר בפציעה חמורה. באשר ללוואגה קיזיטו, שחקן ההתקפה האוגנדי, בשרון רואים בו פוטנציאל, אך הוא עדיין רחוק מלהיות בכושר משחק.

מי שהצליח להתבלט במיוחד על כר הדשא אמש הוא קפטן הקבוצה, עומר פדידה, שעשה לזהובים כאב ראש במרכז השדה והיה אחד השחקנים המסוכנים במשחק. השחקן הוחלף במחצית השנייה בשל כאבים ברצועה הצידית של הרגל, כשהוא עדיין מתאושש מפציעה באזור זה. גם שגיא דרור שכבש שער, שלצערו נפסל, זכה לחיזוקים מחבריו ומהצוות המקצועי.

בתוך כך גדלים הסיכויים שבנג'מין קוקו יעזוב את המועדון בחלון ההעברות הנוכחי. קוקו נחשב לאחד השחקנים הבולטים בחדר ההלבשה והאהובים על אופיר חיים, אך לצערו הוא לא מצליח לספק את הסחורה כשהוא כבש עד כה שער אחד בלבד ב-19 מחזורים.

בשרון מבינים שמסע הרכש עוד רחוק מלהסתיים ובשל התוצאות האחרונות תרים אחר שני שחקני התקפה. במידה ויימצא שחקן זר שיהווה "שובר שיוויון", יאלץ קוקו להיפרד מהמועדון, כשבמקביל הוא מחוזר על ידי מספר קבוצות מהליגה הלאומית.