"אנחנו בסכנה": שרצקי הפתיע באימון ק"ש

הבעלים: "אסור להיות נאיביים, כולם פה צריכים להתעורר"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.02.20 - 15:21
תחילת כתבה

המצב הקשה בק"ש מתחיל לחלחל ולשחקני הקבוצה ציפתה הפתעה באימון היום (רביעי). הבעלים, איזי שרצקי, הגיע לאחר תקופה ארוכה כדי לשוחח איתם בעקבות הסיטואציה הקשה בה נמצא המועדון. שרצקי כמעט ולא נכח העונה במשחקים ובאימונים של הקבוצה. העובדה שהוא עשה את הדרך הארוכה מביתו במרכז לק"ש, מסבירה עד כמה הוא דואג לעתיד המועדון, אותו הביא בשתי ידיו לקדמת הבמה של הכדורגל הישראל.

"אנחנו בסכנה, כולם פה צריכים להתעורר", אמר שרצקי, "בנינו קבוצה לפלייאוף העליון, אבל הכל הלך הפוך. ג'יימס (אדניי) נפצע ועם הרבה שחקנים דברים לא הלכו כמתוכנן". כמו כן, הבעלים תומך במאמן קובי רפואה וניסה לעודד את השחקנים.

"אסור לנו להיות נאיביים ולקבל גולים קלים", הוסיף הבעלים, "כולם צריכים להרים את עצמם ולתת יותר. יש פה שחקנים ששווים יותר ואני רוצה לראות כדורגל יותר התקפי. כל אחד צריך להסתכל על עצמו ולתת 200%".

בעקבות השיחה, שחקני ק"ש הודו: "איזי מאוכזב ובצדק, הוא משקיע במועדון ולא מקבל את התמורה הדרושה. רואים שקשה לו עם המצב. אנחנו מעריכים את הגעתו ודאגתו ומקווים לצאת לדרך חדשה".

לקראת המשחק מול מכבי תל אביב ביום ראשון, שחקני הנבחרת הצעירה הצטרפו לאימונים לאחר ששהו אתמול בבית הנבחרות. מבחינה מקצועית, הבלם הברזילאי, מרכוס דיניז, נמצא בספק גדול למשחק נגד האלופה בעקבות פציעה בברך. בניגוד אליו, עומר לקאו שריצה עונש הרחקה, יעמוד לרשותו של רפואה.