ג'ון אוגו: כך אקס ב"ש כמעט גויס ע"י פיקה

הודעה מסתורית, ייעוץ ועוד הודעה. הניגרי מספר על ההצעה שקיבל מאנדורה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.04.20 - 10:23
תחילת כתבה

תארו לכם שיום אחד הייתם קמים בבוקר, פותחים את חשבון האינסטגרם שלכם ורואים הודעה מג'רארד פיקה. כנראה שהמחשבה הראשונה שהייתה עולה לכם לראש היא 'מישהו מסתלבט עלי', וזה בדיוק מה שחשב ג'ון אוגו. הבוקר (חמישי), בראיון מיוחד לכלי התקשורת במולדתו, אקס הפועל ב"ש סיפר על האינטרקציה הייחודית שלו עם הבלם, שתאמינו או לא, התרחשה ממש לא מזמן.

זה היה אוגוסט 2019, לפני פחות משנה. אוגו בדיוק עזב את בירת הנגב אחרי חמש שנים מוצלחות ונותר ללא קבוצה, אך עדיין היה בכושר משחק הודות לגביע אפריקה. "יום אחד, אחרי שהסתיים הטורניר, התעוררתי להודעה מחשבון האינסטגרם של פיקה", סיפר הקשר. "בכנות, הייתם בהלם. חשבתי שאולי מדובר בהאקר ששלח לי הודעה. אפילו דאגתי קצת".

"באותו הרגע שקיבלתי את ההודעה, הייתי עם כמה מחבריי", המשיך אקס ב"ש. "הלכתי להתייעץ איתם ואמרתי להם 'תראו את ההודעה ששלח לי הבחור הזה, זה פיקה, אתם חושבים שהחשבון נפרץ?'. זה היה מוזר, אבל למחרת הוא שלח לי הודעה נוספת. הוא אמר לי שהוא הבעלים של קבוצה שמשחקת בליגה השלישית בספרד, קבוצה שגם ליונל מסי וססק פברגאס מחזיקים במניות שלה, והוא רוצה שאבוא לשחק עבורו".

זו הייתה אנדורה, הקבוצה שרכש בלם ברצלונה בדצמבר 2018 באמצעות חברת 'קוסמוס הולדינג גרופ'. שבועיים אחרי שקנה את המועדון, שני חבריו הקרובים, מסי וססק, תמכו בו וקנו מניות גם כן. אנדורה, אגב, נקנתה כשהייתה בליגה החמישית וכיום מוצאת את עצמה כבר במקום התשיעי של אחד המחוזות של הליגה השלישית.