עשרות אוהדי מכבי חיפה הדליקו אבוקות באימון

הקהל הירוק בטירוף לקראת הפועל. וגם: ההתלבטות של בלבול

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.05.20 - 19:58
תחילת כתבה

לא יכולים לחכות. למרות שלא יעודדו את מכבי חיפה בסמי עופר בשבת הקרובה מול הפועל תל אביב בגלל הנחיות משרד הבריאות, האוהדים הירוקים בטירוף. עשרות מהם הגיעו הערב (רביעי) לאימון, עודדו והדליקו אבוקות מחוץ למתחם האימונים תוך שמירה על הנהלים. גם הנשיא יעקב שחר נכח על מנת לחזק את השחקנים והמאמן מרקו בלבול לקראת החזרה לשגרה ופתיחת הפלייאוף העליון.

ירדן שועה גילה כושר נהדר באימונים האחרונים ובמשחקי ההכנה, ונדמה היה כי הוא נמצא במרכז התכניות של מרקו בלבול לקראת משחק הליגה הקרוב מול הפועל תל אביב. כעת, שלושה ימים לפני ההתמודדות הראשונה של הירוקים במסגרת הפלייאוף העליון, עושה הרושם שהחלוץ הצעיר והמוכשר שוב יצטרך לחכות להזמנות מהספסל.

אם לשפוט על פי האימון האחרון, אזי שההתלבטות של בלבול היא בכלל בין אקוים אוטין למקסים פלקושצ'נקו. אם האחרון יפתח, רז מאיר יוסט לעמדת המגן השמאלי. אם אוטין יתופקד בהגנה, אז מאיר ישחק בקישור לצד אחד מהשניים: עופרי ארד או טרנט סיינסברי. במשחק האימון ההכנה האחרון מול אום אל פאחם תורגל ארד בעמדת הקשר אבל התקשה להציג יכולת גבוהה כמו במרכז ההגנה.

"בעונה כזו אין תחליף לנטע לביא", אמרו במכבי חיפה. כידוע, הקפטן ייעדר מפתיחת משחקי הפלייאוף העליון בעקבות צבירת כרטיסים צהובים, כמו גם סאן מנחם. שני הפצועים, דולב חזיזה ויובל אשכנזי, ייעדרו אף הם מהסגל של מרקו בלבול.

כאמור, מכבי חיפה תפתח את הפלייאוף העליון במשחק בית מול הפועל תל אביב (שבת, 21:00, שידור ישיר בערוץ הספורט), אותה הביסה 0:5 במפגש הקודם בין השתיים באצטדיון סמי עופר. כזכור, הירוקים מדורגים במקום השני בטבלת ליגת העל ורחוקים שש נקודות מהמוליכה מכבי תל אביב - אותה יפגשו ביום רביעי הבא באצטדיון בלומפילד.