חדשות טובות לנס ציונה: גלזר כשיר לחדרה

השוער, שנפצע במשחק הכנה, צפוי לפתוח בתחילת הפלייאוף

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.05.20 - 13:47
תחילת כתבה

אף פעם אין זמן טוב לפגרה כפויה - כפי שמשבר נגיף הקורונה יצר - אבל עבור סקציה נס ציונה באמת שלא יכול היה להיות זמן רע יותר. היא ניצחה בשניים משלושת משחקיה האחרונים, כולל 0:1 על עירוני קריית שמונה שהציב אותה במרחק נקודה בלבד מחוף מבטחים לפני פתיחת הפלייאוף, אליו הייתה אמורה להיכנס במומנטום מצוין.

אותו ניצחון, שכאמור העניק לסקציה נס ציונה סיכוי מוחשי לשרוד בליגת העל, היה רשום בעיקר על השוער עומרי גלזר, שסיפק את ההופעה הטובה ביותר שלו בעונת 2019/20, ואולי בכלל בשנים האחרונות. אותו גלזר עורר דאגה מסוימת במועדון כשנפצע במשחק האימון מול בית"ר ירושלים ונעדר מזה שאחריו (מול רמת השרון), אבל הבהיר בפני הצוות המקצועי כי אין בכוונתו לפספס את פתיחת הפלייאוף התחתון.

גלזר צפוי לשוב כבר היום (שבת) לאימונים, והוא אמור להיות כשיר למשחק מול הפועל חדרה ביום רביעי הקרוב, כאשר בנס ציונה מקווים כי הפציעה לא תשפיע על יכולתו. בתוך כך, בתחילת השבוע יצטרפו לאימונים גם ארבעת הזרים - מוסא מאזו, דריס וויטנס, יחמיר היקה וסביין לילאי - שיצאו מבידוד של שבועיים. ככל הנראה, אף אחד מהארבעה לא יפתח מול חדרה, זאת כמובן בשל העובדה כי לא נכחו לאחרונה בהכנות.