הפועל באר שבע: במועדון הפסיקו את מו''מ הקיצוצים

הניסיונות להגיע להסכם עם שחקנים שטרם קיצצו ייעצרו, והשיחות ישובו לאחר חצי הגמר ביום רביעי. אבוקסיס יערוך תשעה שינויים ומתלבט בין שלושה בלמים לרביעייה אחורית

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.06.20 - 07:00
תחילת כתבה

תוצאת התיקו אתמול (שבת) מול הפועל ת"א באצטדיון טרנר התקבלה בהפועל ב"ש ברגשות מעורבים. מצד אחד, מדובר בתיקו שלישי רצוף והקבוצה של יוסי אבוקסיס פספסה הזדמנות להתקרב לבית"ר ירושלים. מצד שני כל השחקנים סיימו את המשחק בריאים ויעמדו לרשותו של המאמן במשחק החשוב יותר, ברביעי מול בני יהודה בחצי גמר גביע המדינה באצטדיון בנתניה.

אבוקסיס, שביצע רוטציה רחבה בהתמודדות אמש, יחזיר להרכב את בן שהר, ז'וסוואה, דויד סימאו, מיגל ויטור, לואי טאהא, בן ביטון, אלטון אקולטסה, שון גולדברג ואוהד לויטה. במשחק מול האקסית, המאמן מתלבט אם לפתוח במערך המועדף עליו של שלושה בלמים, או כמו נגד הפועל חיפה ובית"ר ירושלים - עם רביעיה אחורית, כשכרגע זה המערך שזוכה לעדיפות.

כמה ההכנות לחצי גמר הגביע רציניות? הניסיונות להגיע להסכם עם השחקנים שטרם קיצצו יעצר עד אחרי המשחק ברביעי. לאחר המשחק, המשא ומתן עם השחקנים הנותרים, ישוב לשולחן הדיונים מיד לאחר הקרב בגביע.

בנושא אחר, ביקורת כלפי איתי בן זאב. יו"ר הדירקטוריון של המועדון, שהגיע אתמול לטרנר, נצפה ביציע עם ילדיו. דבר שהוביל לכעס של כמה אוהדים ובני משפחה של שחקנים שלהם לא התאפשר להכנס לאצטדיון בשל הנחיות הקורונה. מבין אוהדי הקבוצה, אחד טען שיעביר את הנושא למנהלת הליגה. כזכור בן זאב משמש כמנכ"ל הבורסה לניירות ערך, אשר משמשת גם כספונסר של הליגה. תגובת באר שבע לאירוע: "לכל מועדון הקצאת מקומות מותרת. הנציגים שמרו על מרחק ועטו מסיכה".