כבר לא חיובי: שלומי אזולאי החלים מקורונה

קשרה של אשדוד יצטרף למחנה האימון. עידן דהן חתם ל-5 שנים

גיל לוין
גיל לוין  23.07.20 - 16:55
תחילת כתבה

ההכנות במ.ס אשדוד לעונה הבאה מעלות הילוך וביום ראשון הקרוב תצא הקבוצה למחנה אימונים בנוף הגליל. בעיר הנמל מקבלים בשורות חיוביות, כששלומי אזולאי החלים מקורונה ויצטרף למחנה.

כזכור, השחקן שחלה בקורונה לפני כשבועיים נכנס לבידוד ארוך ואתמול (רביעי) התבשר כי יצא שלילי לנגיף בבדיקה נוספת שעשה. לאור ההנחיות החדשות ולאור העובדה שהשחקן לא סובל עוד מתסמינים, בדיקה אחת הספיקה והשחקן קיבל את אישור הרופא לשוב לשגרת חייו ולהצטרף למחנה עם חבריו לקבוצה.

מלבד אזולאי, גם שגיב יחזקאל סיים את תקופת הבידוד לאחר שהיה בקרבת חולה מאומת ויצא גם הוא שלילי לנגיף. לאור הבשורות המשמחות יעמוד לרשותו של רן בן שמעון סגל מלא במחנה האימונים, ונבחנים נוספים כמו הקשר הקונגולזי, פאבריס מוגני קאקול, עליו פורסם לראשונה בערוץ הספורט, יצטרפו למחנה.

במקביל, במועדון החתימו הבוקר את החלוץ הצעיר עידן דהן על חוזה ארוך טווח במועדון לחמש שנים. כזכור, דהן בן ה-19 גדל במחלקת הנוער של אשדוד ובעונה החולפת כבש 12 שערי ליגה בקבוצת הנוער. במהלך הפלייאוף התחתון, זכה החלוץ להזדמנויות להרשים בקבוצה הבוגרת וכבש בהזדמנויות אלו עוד שלושה שערים בליגת העל.