ביוון בטוחים: גיורגוס דוניס חתם כמאמן במכבי תל אביב

נמצא היורש לוולדימיר איביץ'? כלי התקשורת במדינה מדווחים שמאמן פנאתינייקוס בשתי העונות האחרונות הסכים להצעת האלופה וחתם היום: "נותרו רק העניינים הפורמליים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.08.20 - 12:55

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

האם מכבי תל אביב סוף סוף מצאה מאמן? מספר כלי תקשורת ביוון מספרים היום (שישי) כי יורגוס דוניס חתם באלופה הישראלית לאחר שהסכים להצעה ולהחליף בתפקיד את ולדימיר איביץ' שעזב בסיום העונה בתום שנתיים בתפקיד. על פי הפרסומים, דוניס חתם היום על החוזה שלו בצהובים וההכרזה הרשמית תצא בקרוב. "נותרו רק העניינים הפורמליים", נכתב. 

בחודש שעבר פורסם כי דוניס קיבל הצעה ממכבי ת"א. בראיון לתקשורת היוונית, המאמן אישר את ההתעניינות מצד האלופה הישראלית, וסיפר כי קיבל הצעות גם מהאדרספילד האנגלית וכן מאל-הילאל מערב הסעודית. "אני רוצה לאמן קבוצה באירופה", אמר המאמן בן ה-50.

דוניס, יליד גרמניה, אימן בשנתיים האחרונות את פנאתינייקוס שסיימה רביעית את הליגה היוונית בעונה החולפת. לפני כן עבד גם בקפריסין, באפואל ניקוסיה עימה זכה בשתי אליפויות, ועבר בנוסף בקבוצות מהמפרץ. כמו כן, הוא זכה בגביע היווני עם לאריסה. דוניס הוא אחד משני מועמדים להגיע למכבי ת"א בנוסף לאלפרד סחרודר שאימן בעונה החולפת את הופנהיים.