נתניה הציעה לרכוש את טראורה במיליון ש"ח

כפ"ס שיגרה מכתב התראה לשחקנה, שלא רוצה לשוב לישראל

גיל לוין
גיל לוין  09.08.20 - 11:32

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בהפועל כפר סבא ממשיכים להתעסק בסאגת בובקאר טראורה שמסרבת להיגמר. לערוץ הספורט כי המועדון הירוק שיגר לסנגלי מכתב התראה משפטי באמצעות עו"ד ניר ענבר, שלא רק קורא לו לשוב באופן בהול לישראל אלא גם מציג הצעה מפתה, לפיה מכבי נתניה מוכנה לרכוש אותו באופן מידי ולשלם 250 אלף דולר עבור 70 אחוזים מכרטיס השחקן שלו.

"אתה פועל בחוסר תום לב. שני הצדדים הסכימו במעמד החתימה על אופציה להארכת חוזה חד צדדית לעונת 2020/21 שתכלול העלאת שכר של 150 אחוזים וכן גם העלאת הבונסים", נכתב, "הפועל כפר סבא לעולם לא הייתה משלמת עבורך דמי שחרור מקבוצתך הקודמת באלבניה ללא אופציה לעונה נוספת".

כזכור, טראורה עזב את ישראל ללא רצון לשוב, תקף את המועדון הירוק וטען כי רומה על ידי אנשיו. שחקן הכנף שהיה חתום על אופציה לעונה נוספת בחוזהו מספר כי על פי חוקי פיפ"א, לא ניתן לחייב אותו להישאר במועדון באופן חד צדדי. מנגד, בשרון דורשים משחקן הכנף לכבד את החוזה עליו הוא חתום ומודיעים כי יפעלו משפטית נגדו.

כפר סבא פתחה אמש (שבת) את עונת 2020/21 ב-3:0 מאכזב למכבי נתניה בגביע הטוטו. נראה ששחקניו של עמיר תורג'מן עדיין לא חדים מספיק וגם סבלו מסגל חסר, אבל במועדון שבים ומזכירים כי הסגל עוד רחוק מלהיות מושלם והמטרה היא לצרף עוד מספר שחקנים בעיקר לחלק ההתקפי.

בינתיים, רז כהן חתם בכפר סבא. הקשר בן ה-25, שגדל בקבוצה מהשרון, שיחק בשתי העונות האחרונות בהפועל תל אביב וכעת ישוב ללבוש ירוק. השחקן חתם לעונה עם אופציה.

"מטבע הדברים, עדיין חסרים לנו מספר שחקנים, אז שיחקנו עם כמה שחקני נוער שקיבלו הזדמנות", הסביר תורג'מן. "אבל עם זאת ,אנחנו מחכים לעוד חיזוק שלאט לאט יגיע ואז נהיה הרבה יותר חזקים. בינתיים, יש בסיס טוב, הבסיס של השנה שעברה, עליו נלביש עוד שחקנים כדי שתהיה יותר תחרות בחלק הקדמי".