משה חוגג יכריע: עומר אצילי מתקרב לבית"ר ירושלים

במועדון מהבירה מאמינים כי הבעלים ישתכנע לצרף את אקס מכבי ת"א, ששיחק בעבר עבור הצהובים-שחורים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.08.20 - 21:26

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

האם מה שלא היה ראוי מבחינת מכבי תל אביב - יהיה טוב מספיק בשביל בית"ר ירושלים? ובכן, ייתכן מאוד שכן: עומר אצילי, כך מסתמן, מתקרב לחתימה בקבוצה מהבירה, במדיה שיחק בעבר וממנה אף יצא לאירופה.

תחילה, הבעלים משה חוגג דחה על הסף את האפשרות לצרף את אצילי. אלא שלאחרונה נעשו ניסיונות מצד גורמים במועדון "לרכך" את חוגג, וכעת הם מעריכים כי הבעלים ישתכנע לצרף את הקשר. מבחינה כלכלית, כך נראה, לבית"ר לא תהיה בעיה לעמוד בדרישות של אצילי.

כזכור, רק לפני קצת יותר משבוע שוחרר עומר אצילי ממכבי תל אביב, כמו גם דור מיכה, זאת בשל מעורבותו בפרשת הקטינות. נגד שני השחקנים הבכירים אמנם לא הוגש כתב אישום, אבל מיץ' גולדהאר החליט לסיים את דרכם במועדון. כעת, השניים כמובן מחפשים קבוצה שתיקח אותם, וייתכן כי אצילי כבר מצא.

כאמור, לעומר אצילי עבר בבית"ר ירושלים. הוא שיחק במדיה בין השנים 2013-2016. העונה האחרונה בבירה (2015/16) הייתה עונת הפריצה שלו, במהלכה נכנס לתודעה של רוב אוהדי הכדורגל בישראל. לאחריה, בקיץ 2016 חתם במדי גרנאדה מהליגה הספרדית הראשונה. לאחר שלא הצליח להתאקלם היטב באירופה, אצילי חזר בקיץ 2017 לישראל - למדים הצהובים של מכבי תל אביב. האם בקרוב יסגור מעגל?