"השנה דברים יראו אחרת": אופטימיות בק"ש

מחמאות לדרורי ומזרחי, שאמר: "רוצה להוכיח שיש לי מה לתת"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.08.20 - 10:11
תחילת כתבה

אחרי ההפסד למכבי חיפה במחזור הפתיחה של גביע הטוטו, הפועל ק"ש השיגה אמש (רביעי) נקודה ראשונה לעונת 20/21. זה לא היה פשוט, והצפוניים נעזרו בהרחקה של מיקי סירושטין, אבל כבר מחזור שני ברציפות שקובי רפואה מצליח להוציא את המיטב משחקניו למרות הסגל הדליל.

מאמן ק"ש ביצע שינוי אחד בהרכב שהפסיד למכבי חיפה: מגן קבוצת הנוער, ניר דרורי, קיבל הזדמנות לפתוח בהרכב, רשם הופעה טובה וסחט פנדל. בקרייה תולים המון תקווות במגן הצעיר. גם יואב הופמייסטר, שבבוקר המשחק קיבל את השחרור הבינלאומי מלאסק לינץ, נכנס כמחליף והיה פעיל. "נראה שהשנה הדברים יראו אחרת", אמרו במועדון.

אופיר מזרחי, שהחל את ההכנה באיחור, ממשיך לקבל דקות. אמש הוא כבש את שער השוויון, לאחר מסירה נהדרת של יובל לוין. כושרו של מזרחי חשוב לחלק הקדמי. "אני בא מאוד מאוד רעב לעונה הזו", הוא אמר. "מחפש בכל הזדמנות את השער ורוצה לעזור לקבוצה כמה שיותר. רצינו לנצח, אבל בשבילי זו התחלה טובה. ק"ש הוא המועדון הראשון שנתן לי את הבמה, אני מאוד מאוד שמח שחזרתי לפה, אני מקבל את הביטחון. אני חייב לתת קרדיט גם להפועל חיפה, שבסוף העונה שם בפלייאוף הרגשתי טוב, סיימתי טוב ואני שמח".

החלוץ התייחס לפיחות במעמדו: "זה לא נעים, אבל כשחקן אני מתמודד עם הרבה במהלך השנים - וזה חלק מההתמודדות בקריירה שלי. האמת היא שאני לוקח את זה לצד החיובי ובעיקר רוצה להוכיח לעצמי שיש לי מה לתת במועדון כמו ק"ש, שאני מאוד מאוד רוצה להחזיר לקדמת הבמה".

בתוך כך, הסקאוט והאנליסט של קרית שמונה, אלון סגל, נפרד מהקבוצה בה עבד שנים רבות. סגל הביא לק"ש בעונת האליפות את דושאן מאטוביץ', המליץ על הבאתו של דוד סולארי, וחתום על זרים איכותיים נוספים. הוא הכין את הקבוצה לאורך השנים לקמפיינים האירופים, כולל זה שכמעט הסתיים בהגעה לשלב הבתים בליגת האלופות ונמשך בשלב הבתים בליגה האירופית, ובמשחקי הליגה המקומית.

"מסע קסום וארוך, תרתי משמע, מסתיים", הוא סיכם. "ק"ש הוא מועדון שתמיד יישאר בליבי, וזו הייתה זכות להיות חלק ממנו, לחוות חוויות, הצלחות וכישלונות. אמשיך הלאה לאתגר הבא עם כל ההתנסויות והידע שצברתי והענקתי. תודה לאיזי, ליוסי אדרי, ולכל מי שהעבודה שלי נגעה בו. מאחל המון הצלחה למועדון היקר".