"תנאי מזג האוויר לא היו פשוטים בכלל"

אכזבה בהפועל חיפה, פוקסמן ספג אש. מלול ולוי ישחק בדרבי?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.08.20 - 15:07
תחילת כתבה

הפועל חיפה רשמה מחצית ראשונה טובה נגד עירוני ק"ש, אך זה לא הספיק לה לניצחון ובמועדון יודעים למה: לטענת החיפאים, שופט המשחק, דוד פוקסמן, מיהר לשלוף כרטיס אדום לחובתו של מיקי סירושטיין, שכן לטענתם הצהוב השני לא היה הכרחי.

לאחר השער, הפועל חיפה התעייפה והתקשתה לתקוף וק"ש ניצלה זאת בכדי להשוות את התוצאה. מאמן הקבוצה, חיים סילבס, סיכם: "פתחנו את המשחק מהוססים, ניכר שזה המשחק הראשון של כל הסגל. יש על מה לבנות, רואים שיש דברים טובים, אבל יש גם הרבה דברים לתקן. תנאי מזג האוויר היו לא פשוטים בכלל, המחצית השנייה הייתה סבל אחד גדול מאז האדום".

נס זמיר היה המצטיין בשורות הפועל חיפה, הוא בישל את השער הראשון ללירן סרדל והיה מעורב בשער של ויליאם אגאדה. רז שטיין הראה ניצוצות בבכורה שלו, אך גם היה זה שגרם לפנדל. השחקנים עודדו אותו לאחר מכן, ובמועדון לא התרגשו: "הוא חלוץ שירד לעשות הגנה, זה קורה".

בהפועל חיפה ינסו להכשיר את המגן הימני, דור מלול, והבלם, עידו לוי, למשחק נגד מכבי חיפה בראשון. מלול נעדר משני המשחקים בשל פציעה, לוי הצטרף לאימונים באיחור ועשוי לפתוח לצידו של גיא משפתי בדרבי. סירושטיין המורחק מצטרף לרשימת החיסורים, הכוללת את ניסו קפילוטו ובן והבה הפצועים.