על אש קטנה: טוואטחה לא ממהר לחזור לישראל

הצעת חיפה עדיין על השולחן. פלאניץ' ישותף מול קייראט?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.09.20 - 07:53
תחילת כתבה

אחרי הניצחון המרשים על הפועל באר שבע, ורגע לפני המפגש הקריטי מול קייראט אלמטי הקזחית במוקדמות הליגה האירופית, מכבי חיפה מתכוננת לחידוש האימונים. עד אז, הירוקים ממשיכים לעסוק בצירופו של טאלב טוואטחה, שעושה רושם שלא ממהר לחזור לישראל.

מגן נבחרת ישראל כבר קיבל הצעה מחיפה, אך טרם השיב עליה. טוואטחה מחזיק בחוזה לשנתיים נוספות בלודוגורץ הבולגרית, אך הוא לא צפוי להמשיך שם ובוחן את האופציות. מכבי חיפה, כידוע, הייתה יותר משמחה אם יצטרף - על אף שבשבוע שעבר טענה כי להצעה יש דדליין. בינתיים, עושה רושם, הכדור ברגליים של המגן.

אחרי שגבר על האקסית במפגש הראשון מולה, ברק בכר העניק לשחקניו יום מנוחה לקראת המפגש מול קייראט. הקשר הספרדי, חוסה רודריגס, ימשיך לקבל דקות ובמכבי חיפה מרוצים מההתאלקמות שלו. אחת הסיבות לכך, היא שאשתו וילדיו מתגוררים עמו בחיפה ומקלים על שהותו.

במקביל, הבלם הסרבי בוגדן פלאניץ', ממשיך בהורדת החלודה. הסיכויים שיהיה בסגל לחמישי אינם גבוהים, כאשר במכבי חיפה לא רוצים להסתכן וללחוץ עליו לשחק במהרה.

בתוך כך, הירוקים עקבו בימים האחרונים אחר ההתפתחויות בגזרת הסגר והשפעתו על הכדורגל. במועדון היו שבעי רצון בשל העובדה שפעילותם לא תיעצר וניתן יהיה להמשיך בקמפיין האירופי. רוב שחקני מכבי חיפה גם כן מרוצים מההחלטה, למרות שהיא תשפיע עליהם באופן ישיר והם מבינים שעליהם להיות בבידוד מלבד יציאה למשחקים ואימונים.