גורם בבית"ר: "סיכוי נמוך ששועה יצטרף"

שחר, אברמוב וחוגג שוחחו בזום. חיפה רוצה מעל 700 א' יורו

יגאל גולדשטיין ותומר לוי  29.09.20 - 19:28
תחילת כתבה

עתידו של ירדן שועה במכבי חיפה לא ממש בטוח ובית"ר ירושלים מנסה לנצל את המצב על מנת להתחמש. במועדון מהבירה ייעשו מאמצים לסגור את עסקת החלוץ, אבל בלי העלאה דרמטית בהצעה העומדת על 700 אלף יורו לחצי כרטיס אין סיכוי שהעסקה תצא לפועל.

הערב (שלישי) בעלי בני יהודה, ברק אברמוב, המחזיק ב-40% מכרטיסו של שועה שוחח בשיחת זום עם נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, ובעלי בית"ר משה חוגג. בשלב זה אין התקדמות בין הצדדים, כאשר גם שועה עצמו עדיין לא סיכם את תנאיו בקבוצה מהבירה. גורם בבית"ר אמר אחרי השיחה: "יש פערים גדולים מאוד, סיכוי נמוך ששועה יצטרף. זה לא יקרה אם כל הצדדים לא יבינו שהם חייבים לרדת במספרים".

בנוסף, ישנה אפשרות ששועה יעבור בהשאלה, אבל לאו דווקא לבית"ר. במידה שהחלוץ לא יימכר, מכבי חיפה עשויה להשאיל אותו לבני יהודה במתווה של "טרייד" במסגרתו דור ז'אן יהפוך לשחקן הירוקים.

כמו כן, סנטיאגו אוקמפוס אמור לנחות בהמשך השבוע בארץ, זאת לאחר שהתקבל מסמך נוסף שאיפשר את שחרורו מפראגוואי. מעבר להחתמות, בבית"ר מבינים שיש צורך בפרידה ממספר שחקנים ובעיקר לדלל את הקישור כשנכון לעכשיו דן איינבינדר עדיין לא עוזב ומלבד שחרורו, ייתכן שייפרדו במועדון מהבירה מקשר נוסף.