הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בדרך לסגירה: בית"ר תרכוש את שועה ב-1.4 מיליון יורו

משה חוגג צפוי לשלם למכבי חיפה על 100 אחוז מכרטיס החלוץ. חלק מהסכום יעבור לבני יהודה. מחלוקת אחת מונעת את החתימה: חוגג מבקש לפרוס את התשלום על פני שנתיים

תומר לוי וגיל לוין  16.10.20 - 12:30

סאגה נוספת שבמרכזה עומד ירדן שועה נראית בדרך לסיום. על פי ההתפתחות האחרונה במשא ומתן בין הצדדים, מסתמן כי בית"ר ירושלים תרכוש 100 אחוזים מכרטיסו של חלוץ מכבי חיפה, תמורת 1.4 מיליון יורו. משה חוגג הציע תחילה סכום של 1.1 מיליון יורו עבור כל זכויות השחקן, אך נראה כי בסופו של דבר הצדדים יגיעו לסיכום על סכום גבוה במעט.

בעוד הסיכום על הסכום עצמו קרוב מתמיד, מחלוקת אחרת עשויה להקשות במעט על החתימה. משה חוגג מבקש לפרוס את התשלום על פני שנתיים, בעוד מכבי חיפה צפויה לדרוש חלק נכבד מהסכום באופן מיידי. חשוב לציין, כי לבני יהודה מגיע סכום ממכירתו של שועה לאחר שהעבירה בזמנו לירוקים רק 60 אחוז מכרטיס השחקן, והיא תצטרך להגיע לסיכום עם מכבי חיפה על הסכום המדויק.

ירדן שועה הודיע לירוקים מהכרמל כי ברצונו לעבור לבית"ר לפני יותר משבועיים, אך הפערים במשא ומתן מנעו עד כה את הצטרפותו. השבוע הוא סיכם עם המועדון מהבירה על פרטי חוזהו וגם גם העובדה שחוגג שיחרר השבוע חמישה שחקנים על מנת לפנות תקציב, הגבירה את הסיכויים שהחלוץ יעשה את דרכו מכפר גלים לבית וגן.

כזכור, החלוץ נרכש בינואר 2019 מבני יהודה בסכום שיא של 1.6 מיליון יורו עבור 60% מכרטיסו. עם זאת, למרות הציפיות הוא לא הצליח להטביע חותם בסמי עופר ולקבע את מעמדו כשחקן הרכב. ב-45 משחקים בירוק שועה הבקיע שמונה שערים ובישל שבעה נוספים.