בית"ר ירושלים: אוחנה, עטר ושועה עשויים לפתוח בשבת

הירושלמים מתכוננים לקרב מול הפועל ת"א: קונטה בספק, ייתכן וגם אדרי יעלה ב-11. הוגשה הצעה סופית לדיוגו ורדסקה

תומר לוי
תומר לוי  29.10.20 - 11:11
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים כבר סופרים את הדקות: מחרתיים, היא תעלה, סוף סוף, למשחק הראשון הרשמי בעידן דראפיץ' וברדה - ואיזה משחק זה יהיה. בשבת, הירושלמים יתמודדו עם היריבה הגדולה הפועל תל אביב, במה שתהיה הטעימה הראשונה מהקבוצה המסקרנת שנבנתה העונה בבית וגן.

צמד המאמנים לא מתכוון לבזבז זמן, ומתכנן לעלות למשחק היוקרתי עם כל התותחים הכבדים: ע"פ ההערכות, מיכאל אוחנה, ירדן שועה ואלירן עטר צפויים לפתוח יחד בהרכב הבית"רי. שחקן התקפי נוסף, שלום אדרי, נמצא בתמונה, ובבית"ר מחכים לראות האם אנטואן קונטה יהיה כשיר; במידה ולא, אופיר קריאף עשוי לעלות כבלם במקומו לצידו של אוראל דגני.

היום, צפוי שועה לעבור בבקרת התקציבים, על מנת שיוכל לשחק מול האדומים. מתאוסיניו הברזילאי עדיין לא בתכניות למשחק הקרוב, אבל יוכל לשחק כבר במשחק שיבוא אחריו - נגד הפועל חדרה - ושם הוא גם צפוי להשתלב.

ובמקביל להכנות לקראת המשחק, בבית"ר עדיין דנים בשתי סאגות בלתי נגמרות: זו של הבלם דיוגו ורדסקה וזו של הקשר דן איינבינדר. באשר לבלם הפורטוגלי, הוגשה לו הצעה סופית שיקבל את משכורתו עד חודש ינואר, יישאר רשום בסגל הקבוצה, אך לא ייקח בה חלק מקצועית - ובחלון ההעברות החורפי, ינסה למצוא לעצמו קבוצה.

בנוגע לאיינבינדר המצב הוא זהה: ינסו להגיע עם השחקן לפשרה, אך בכל מקרה הוא לא יהיה חלק מהסגל של דראפיץ' וברדה, גם אחרי שאתמול נודע להם כי תמיר עדי נפצע, עם חשש לקרע ברצועה הצולבת בברך. במצב הזה, מי שיקבל את המושכות הוא אביאל זרגרי הצעיר, ובית"ר גם תחפש אופציה לשחקן זול ומשלים לעמדת הקשר האחורי; האפשרות להחזיר את דוד קלטינס לקבוצה, לפחות בשלב הזה, אינה ריאלית מקצועית או כלכלית. אור זהבי, ששוחרר מהקבוצה, עשוי להצטרף לבני יהודה.