הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

להמשיך במומנטום: נתניה לא תשנה את ההרכב

אקיניימי בסגל, אטפלד: "קניקובסקי ומלדה יהיו בנבחרת"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.11.20 - 08:57

הרכב מנצח לא מחליפים: אחרי שניצחה בשני משחקי הליגה האחרונים מול בני סכנין והפועל כפ"ס, כבשה עשרה שערים ושמרה על רשת נקייה, מכבי נתניה תפגוש מחר (שבת) את הפועל חיפה הלחוצה כשהמאמן ריימונד אטפלד לא מתכוון לשנות את ההרכב מהמשחק מול כפ"ס.

אטפלד, שלא היה שבע רצון מהמחצית השנייה, המשיך להדגיש בפני השחקנים שבפעם הבאה קבוצות יענישו אותם בשערים. במועדון יודעים שהפועל חיפה תגיע לחוצה, כשלא מן הנמנע שאיבוד נקודות נוסף יגרום לזעזוע במועדון מהכרמל. "אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו ולא לחשוב על מה שקורה בקבוצות אחרות" אמרו במועדון לשחקנים.

במצב רוח חיובי אחרי הניצחון בשבת האחרונה, ריימונד אטפלד התייחס למשחק הקרוב בראיון לאתר הרשמי. "יצרנו ציפיות גבוהות", הודה ההולנדי, "ובכל משחק יש לחץ רב יותר, כי אנחנו רוצים להמשיך במגמה. אנחנו בהחלט לא מרוצים מהירידה במחצית השנייה. לפעמים, כשאתה מוביל 0:3, אתה לוקח דברים יותר 'באיזי'. הפנינו את תשומת לבם, ואפשר ללמוד מזה להבא".

בנוסף, הוא התייחס גם לשני שחקניו הבולטים, יונס מלדה וגבי קניקובסקי, ולאפשרות שישחקו בנבחרת ישראל: "השחקנים הבקיעו שערים רבים הודות לעבודה הקשה של כל הקבוצה. הם מקבלים יותר תשומת לב, אבל זה בזכות כולם. אני רוצה שכל השחקנים יהיו בנבחרות, שני השחקנים נמצאים 'על הרדאר' של מאמן הנבחרת (ווילי רוטנשטיינר) ואני בטוח שאם ימשיכו להתקדם, הם יהיו בסגל".

הבשורה הטובה מגיעה מכיוונו של אקינסולה אקניימי. הבלם הנורבגי החלים ואף שותף במשך 70 דקות במשחק מול הנבחרת הצעירה באמצע השבוע. בכל מקרה הוא כאמור יפתח על הספסל, כשעמרי גנדלמן יתופקד במרכז ההגנה לצידו של קיליאן ואן דר קאפ.

דולב אזולאי, רון אשכנזי, משה מולה וירין שרעבי שחשבו לעבור בחלון שנסגר אתמול וזכו להתעניינות, נשארו בסופו של דבר ושלא מן הנמנע שבינואר הסגל ידולל.

הרכב משוער: דני עמוס; עידו וייר, קיליאן ואן דר קאפ, עמרי גנדלמן, זלאטן שחוביץ'; אלמוג כהן, אביב אברהם, גבי קניקובסקי; לאמק בנדה, חן עזרא, יונס מלדה.