אחרי התקרית: ברקוביץ' עלול לסיים את דרכו

מאמן בני יהודה קילל את שטראובר בסיום ההפסד להפועל חיפה. בהנהלה שוקלים צעדים

גיל לוין
גיל לוין  24.11.20 - 20:03
תחילת כתבה

שישה שבועות בלבד אחרי שמונה למאמן, ניר ברקוביץ' עלול לסיים את תפקידו אחרי ההפסד של בני יהודה הערב (שלישי) 2:1 להפועל חיפה. הסיבה לכך לא קשורה לעניין מקצועי, אלא משמעתי. בתום המשחק קילל המאמן את הפרשן לירן שטראובר ועקב כך בהנהלת הקבוצה שוקלים את המשך דרכו במועדון.

בסיום ההתמודדות, מאמן הקבוצה המפסידה ניר ברקוביץ' השתלח בפרשן ערוץ הספורט ואמר לו: "יא אפס. אני אז**ן אותך. אתה לא מכיר אותי. אתה לא תצא מהבית, אני אגמור אותך". שטראובר נותר המום נוכח הדברים ובהתערבות דובר בני יהודה, האירוע הסתיים בזאת.

התקרית נרשמה בדו"ח המשקיף וברקוביץ' צפוי לעמוד לדין. בני יהודה הוציאה הודעת גינוי בנושא: "הנהלת הקבוצה רואה בחומרה את התנהגותו של ברקוביץ ומתנצלת בפני שטראובר".

ברקוביץ' התייחס בסיום למשחק: "כל הפסד הוא מתסכל. אנחנו לא חושבים בכלל על הפסגה, אלא ממשחק למשחק. עם איך שהקבוצה נראית, ברור שאנחנו צריכים להשתפר. המשחק היה שיוויוני. הכדור לא רצה להיכנס ולהפועל חיפה זה נכנס. אין לי יותר מדי הסברים. נאסוף את השחקנים ולא יהיה זמן לנוח, כי הפועל ת"א היא היריבה הבאה".

המאמן המנצח, חיים סילבס, אמר בסיום: "זה היה ניצחון סופר חשוב במשחק קשה מאוד. היה משחק חפירות לא קל. וצפינו שכך יהיה ידענו שמי שימצמץ ראשון, לא יצא עם הנקודות. יש לי חבורה של גברים. השחקנים האלה ווינרים ואין מאושר ממני היום".

על רז שטיין שלא שיחק אמר סילבס: "נוצר סגל עמוק, התחלנו את העונה עם כיוון מסוים שלא הצליח, אף אחד לא ציפה שזה מה שיקרה. נאלצנו לעשות שינויים ושחקנים קצת נדחקו לצד וזה נורמלי, אבל זה לא אומר שצריך לסתום את הגולל על אף אחד, יש פה תחרות מי שיהיה טוב ויעזור לקבוצה לנצח, יהיה בפנים. רז קצת עצוב שהוא לא שיחק, אבל עוד יגיעו ימים יפים מבחינתו".