ניסו אביטן ביקר את שחקניו: "נראינו בושה"

מאמן סכנין חרג ממנהגו וקיים שיחת נזיפה בסיום ה-4:0. חלאיילה זעם כשהוחלף, כיאל ימשיך לקבל דקות בהדרגה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.11.20 - 09:50
תחילת כתבה

לאחר הניצחון על הפועל כפר סבא, בני סכנין רצתה לייצר מומנטום נגד הפועל חדרה, אך זה הסתיים אתמול (רביעי) עם מפלה לא נעימה (4:0). ניסו אביטן ביצע שינוי אחד בלבד בהרכב, כאשר בירם כיאל פתח על חשבון מוטי ברשצקי. אם המחצית הראשונה הייתה בסימן עדיפות קלה לחדרה, במחצית השנייה זו הייתה התפרקות מצד סכנין.

ניסו אביטן מאוד לא אהב את היכולת של שחקניו, חרג ממנהגו וביקר אותם בסיום: "אני בדרך כלל לא עושה את זה, נראינו בושה, זה לא נורמלי להפסיד ככה". המאמן המפסיד הוסיף: "צריך להתנצל בפני האוהדים שלנו, שיחקנו גרוע לאורך כל המשחק. אין תירוצים, אם היו לי עוד חמישה חילופים הייתי מחליף את החמישה שלא החלפתי. אסור לנו להיראות כך, לקראת אשדוד נצטרך לעשות שינוי קיצוני ולהגיע נחושים".

בעניין אחר, האישור שבירם כיאל יכול לשחק הגיע בסמיכות למשחק. הקשר, שחתם בשבוע שעבר, רשם בכורה במדי המועדון ותופקד כשחקן התקפי. בצוות המקצועי ימשיכו להחזיר אותו לעניינים בהדרגה.

מלך שערי הקבוצה, אוסמה חלאיילה, היה מתוסכל מכך שחבריו לא סידרו לו הזדמנויות ושיחק לעיתים רחוק מהשער. במחצית השנייה הוא העיר לאיקוום אוטין ושחקנים שנכחו במקום מנעו עימות. במצב של 3:0 החליט אביטן להוציא את חלאיילה בכדי לשמור אותו למשחק מול מ.ס אשדוד. החלוץ הצעיר לא אהב את החילוף ותחילה ביקש לבטלו, וכשיצא היה עצבני מאוד. עלי עותמאן ובירם כיאל הרגיעו אותו.

סכנין כעת נועלת הטבלה עם ההגנה החלשה בליגה (18). הנתון ההזוי יותר הוא שהקבוצה עדיין לא ניצחה את הפועל חדרה מאז שזו העפילה לליגת העל.