בחיפה הרגיעו: "מרגישים את החום והאהבה"

האימון במוקד ("נעשה הכל כדי לשמח"). 3 בלמים מול בית"ר?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.11.20 - 09:52
תחילת כתבה

רגעים לא נעימים עברו אתמול (שישי) על שחקני מכבי חיפה ועל הצוות המקצועי לאחר שחבורה של כעשרים אוהדים פרצו לאימון, גרמו להפסקתו והטיחו ביקורת קשה על הנוכחים, רגע לפני המפגש הקריטי מול בית"ר ירושלים בשני (20:45, ישיר ב-5SPORT).

הצוות המקצועי והשחקנים אמנם לא נגררו לפרובוקציות והמתינו שאותם אוהדים יצאו מהמגרש על מנת להשלים את האימון, אך בקבוצה ניסו לנתב את המקרה לאכפתיות של האוהדים: "נעשה הכל כדי לשמח את הקהל כבר נגד בית"ר, גם בתקופת קורונה מרגישים את האהבה והחום שלהם". אוהדים רבים, אגב, הביעו מחאה נגד אלו שנכנסו לאימון ושלחו מאות הודעות חיזוק לשחקנים ולמאמנים.

בתוך כך, לברק בכר יש מספר התלבטויות בנוגע להרכב שיפתח במשחק מול בית"ר. עאיד חבשי צפוי לשוב ל-11 של הירוקים, אך עוד לא ברור אם אחד הבלמים ירד לספסל או שמא הוא יחבור לבוגדן פלאניץ' ועופרי ארד, כפי ששיחקה מכבי חיפה נגד רוסטוב וטוטנהאם. גם האפשרות שחוסה רודריגס יוסט מהקישור למרכז ההגנה קיימת.

לצידם, מי שצפוי לשוב להרכב הוא סאן מנחם, שנכנס כמחליף נגד הפועל כפר סבא. בנוסף, בכר מתלבט בין רז מאיר לארנסט מאבוקה בעמדת המגן הימני. במרכז השדה, בעוד יובל אשכנזי לא כשיר למשחק מלא, נראה שלא יהיו שינויים. יאניק ווילדסחוט ההולנדי ימשיך להיעדר ונראה כי בסגל הנוכחי להיעדרותו יש משקל די כבד בחלק הקדמי.

האס האחרון שעשוי בכר לשלוף לקראת ההתמודדות, מגיע מגזרת הצעירים: מאור לוי, טימוטי מוזי או יהאב אל עביד, שנכנסו כמחליפים נגד הפועל כפר סבא ורשמו פעולות חיוביות, עשויים לפתוח במפתיע.