ז'וסוואה התנצל ויהיה בסגל של ב"ש לסלביה

הקשר שהכה את ביטון חוזר. אבוקסיס על ה-2:2: "אכזבה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.20 - 22:09
תחילת כתבה

עם כל הכבוד לעלייה של הפועל באר שבע לשלב הבתים בליגה האירופית, בליגה היא חייבת להשתפר. הערב (שני), הקבוצה של יוסי אבוקסיס סיימה ב-2:2 מול הפועל חיפה, ואחרי שבעה מחזורים השיגה ניצחון בודד, וגם הוא במחזור הפתיחה. ב"ש מדורגת רק במקום ה-11 עם 7 נקודות, כאשר קבוצתו של חיים סילבס עם נקודה אחת מעליה.

מי שיחזור לסגל של האדומים לקראת סלביה פראג הוא ז'וסוואה. הקשר שהכה את עמית ביטון בפניו ואף קילל אותו הושעה, אך ימריא מחר לצ'כיה לאחר שהתנצל בפני ביטון והשחקנים. 

חזרה למשחק. יוסי אבוקסיס אמר על התוצאה: "אני מאוכזב, אבל הרבה צעירים שיחקו טוב ויש לנו המון פצועים. שחקנים לקחו את הצ'אנס. היו הרבה דברים יפים. היו מצבים לגמור את המשחק. הגענו להמון מצבים שלא כמו בעבר. הגנתית ספגנו והיינו חשופים. זה מאוד מאכזב, לא היינו צריכים לספוג את השער השני. כל פעם שיצאנו קדימה היינו מסוכנים ויכלנו לכבוש, אבל מסתבר שגם אנחנו היינו חשופים".

חיים סילבס הגיב: "משחק משוגע. היו לנו דקות קשות, המשחק ברח לנו קצת. הצלחנו להשתלט מחדש על המשחק ולהבקיע. היו לנו הרבה החמצות, אנחנו צריכים לסיים כמו שצריך. אני יוצא עם תחושת אכזבה. לא בטוח ב-100 אחוז איך אני לוקח את המשחק הזה. היינו טובים יותר מלבד 10 דקות, לא סיימנו וזה עלה לנו ב-2 נקודות".