הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחרי עבדה: דינמו קייב סימנה את דור פרץ

הקשר רוצה לעבור לאוקראינה, מכבי ת"א לא קיבלה פנייה

תומר לוי
תומר לוי  01.01.21 - 10:06
תחילת כתבה

בזמן שמכבי תל אביב החלה להתחבר בליגה תחת פטריק ואן לוון ישנה אפשרות כי הצהובים יאבדו חלק משמעותי בפאזל בחלון ההעברות, כשדינמו קייב החלה לעקוב אחר דור פרץ. יש לציין כי הקשר הביע את רצונו לעזוב את הקבוצה כדי להמשיך להתפתח, אולם עדיין לא ברור אם האוקראינים יגישו הצעה לאלופת ישראל.

כזכור, השחקנים הישראלים הפכו לסחורה חמה בשוק ההאוקראיני לאחר שליאל עבדה סיכם אמש בדינמו קייב, ומנור סולומון מככב במשך שנתיים כבר במדי אלופת במדינה, שחטאר דונייצק.

בתוך כך, שחקן נוסף של הצהובים, שעשוי לעזוב הוא שחר פיבן אחרי שלאריסה ביקשה להשאילו אך מכבי עדיין לא החזירה תשובה לקבוצה היוונית. במקביל, במועדון עדיין מחכים לתשובות ממיץ' גולדהאר בנוגע לחיזוק בינואר תחת מגבלות רשת הביטחון כמובן. העובדה שהמועדון לא מעוניין לאבד את הרשת של 13.5 מיליון שקל מצריכה איזון במשכורות שיוציאו על רכש חדש.

בצל הרחשים של החלון הקבוצה של ואן לוון ממשיכה בהכנות לקראת המשחק מול מכבי פ"ת ביום שני, כשהיא רוצה לחבר ניצחון שלישי ברצף תחת המאמן ההולנדי. אחרי תקופה לוח זמנים צפוף והשחקנים זכו לשבוע שלם בלי משחקים, שאיפשר להם לעבוד על החיבור בין השחקנים. "הייתה לנו הזדמנות לתרגל דברים ונגיע למשחק בשני הרבה יותר מחוברים", אמר שחקן בקבוצה.