4 בהגנה ומאיר בהרכב: השינויים של לוזון

גם גולאני הצעיר עשוי לקבל הזדמנות במכבי פ"ת מול כפ"ס

גיל לוין
גיל לוין  07.01.21 - 11:45
תחילת כתבה

רגע לפני שיוצאים לפגרת הקורונה הכפויה, מכבי פתח תקווה רוצה למנוע רצף של שלושה משחקים ללא ניצחון, אחרי ההפסד 1:0 למכבי תל אביב, ולהוסיף 3 נקודות חשובות למאזן כשתפגוש את הפועל כפר סבא הערב (חמישי, 19:00, ישיר ב-5LIVE) באצטדיון המושבה.

יש לציין כי על אף העובדה שגיא לוזון היה מרוצה מהיכולת של שחקניו מול האלופה, הוא צפוי לבצע לא מעט שינויים בהרכב, כשהוא יזנח את מערך שלושת הבלמים וישוב לרביעיית הגנה. על מקומו של המגן השמאלי, ירדן כהן, שיתחיל על הספסל לאור שינוי המערך, יפתח הקשר עמית מאיר, כשהמאמן צפוי גם לתת הזדמנות לדניאל גולאני הצעיר שעלה כמחליף במשחק האחרון.

כמו כן, יאלץ לוזון להסתדר ללא שלושה פצועים, כשאת מרקוס דיניז יחליף הערב דניאל פלשר, ואסמיר סוליץ' יפתח על מקומו של נאור סבג. גם אור אינברום ימשיך להיעדר כשהוא עוד לא התאושש מהפציעה בשריר הארבע ראשי.

לוזון סיפר על ההכנות: "רמת המוכנות שלנו גבוהה וכדי לנצח את המשחק נצטרך ללחוץ את היריבה באגרסיביות ולהביא את האיכויות ההתקפיות שלנו". גם תאי בריבו שיתף בתחושות: "ההפסד למכבי ת"א היה מאכזב מאוד. אני חושב שבכל משחק ונגד כל קבוצה אנחנו באים לנצח, והיו לנו גם את ההזדמנויות ולא ניצלנו אותן. אנחנו צריכים יותר להתחדד, אנחנו צריכים לעבוד על סיומות והמצבים כבר יגיעו".

הרכב משוער: אריק ינקו; ינון אליהו, אור בלוריאן, דניאל פלשר, מוחמד הינדי; עמית מאיר (ארד בר), גיא חדידה, דניאל גולאני; אסמיר סוליץ', ליאל עבדה ותאי בריבו.