כלפון: "רוצים שחיפה-סכנין יתקיים כרגיל"

יו"ר המנהלת מבהיר: "אין לליגה יכולת להכיל סגר נוסף"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.01.21 - 16:45

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הקורונה הכתה בבני סכנין בתקופה האחרונה כאשר היום (חמישי) במועדון בישרו כי רק 14 שחקנים יעמוד לרשות הקבוצה במשחק מול מכבי חיפה ביום שבת.

כזכור, מוחמד עותמאן וסארי פלאח הם החיוביים האחרונים בעוד עטאא ג'אבר נמצא גבולי. בנוסף לכך, אוסמה חלאיילה, נייג'ל האסלביינק וחמודי חלאיילה לא יעמדו לרשותו של ניסו אביטן בסוף השבוע. לעומת השישה האלה, בסכנין מקווים כי עלי עותמאן, בירם כיאל ואיהאב גנאים, שנמצאים כבר כשבוע בבידוד, יכולים יהיו ליטול חלק במשחק.

בצל העמימות שבנוגע לקיום המשחק, יו"ר מנהלת הליגה, ארז כלפון, התראיין ל'מגרש פתוח' וסיפק תמונת מצב. "אנחנו רוצים שהמשחק בין מכבי חיפה לבני סכנין יתקיים כמתוכנן", הבהיר כלפון. "משרד הבריאות ממתין לכל התוצאות של שחקני סכנין ותוך מספר שעות תתקבל החלטה. אנחנו לא מקבלים החלטות ע"פי גחמות, אלא רק עפ"י החלטות של משרד הבריאות. משרד הבריאות לא קיבל את מתווה אופ"א. כל מקרה נבחן לגופו".

בנוסף, כלפון התייחס גם למצב שבו עמד הכדורגל - במידה וההחלטה לא היתה מתקבלת: "היינו על סף אסון כלכלי וספורטיבי. אם לא היינו מחדשים את הליגה בסוף השבוע, היינו צריכים לקצר את העונה, לפגוע בזרים - ואף להוביל להפסקת העונה, כמו גם קריסה כלכלית מאחר ולא היתה רשת ביטחון. לליגה אין יכולת להכיל סגר נוסף".