דרמה בבית"ר: ורד ואוחנה חיוביים לקורונה

שלושה מאומתים בירושלים. יתר אנשי המועדון כבר נבדקו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.01.21 - 18:14
תחילת כתבה

הקורונה מתפשטת בבית"ר ירושלים: אחרי שהודיעה הקבוצה מהבירה על כך שמיכאל אוחנה, שהתלונן כי אינו חש בטוב, נדבק בקורונה - נמסר כי גם עידן ורד חולה בנגיף. "קפטן הקבוצה נמצא חיובי לקורונה בבדיקה שערכנו הבוקר", נכתב בהודעה הרשמית.

הדרמה החלה עוד אתמול, במשחק הניצחון מול ק"ש, כשאוחנה התלונן בפני אנשי בית"ר כי הוא לא חש בטוב ולכן לא יצא עם יתר חבריו למשחק החוץ בו ניצחו הצהובים-שחורים 0:2. אוחנה הצטרף לחלוץ הצעיר, רועי פדידה, שנמצא אף הוא חיובי.

עוד לפני החדשות על מיכאל אוחנה, יתר השחקנים ואנשי הצוות של בית"ר ירושלים עברו בדיקת קורונה והם מחכים כעת לתוצאות - שעלולות להראות תמונה אף גרועה יותר. באשר לאוחנה, שהתאמן לאחרונה ביום שישי, הוא בוודאות יחמיץ את המשחקים מול הפועל תל אביב ומול מכבי פתח תקווה. בתוך כך, האימון שתוכנן להיערך היום (ראשון) בוטל.

ובצל הקורונה, היה גם כדורגל אתמול. לפני המשחק נגד ק"ש הציגו סלובודן דראפיץ' ושי ברדה קליפ לשחקנים, בו בלטו בעיקר האוהדים, וברדה הסביר: "זה ההבדל בין עונה עם פלייאוף עליון וטדי מלא באוהדים לעונה פחות טובה". הקליפ נוגן מספר דקות לפני העלייה לכר הדשא ונועד כדי להלהיט את השחקנים, דבר שנשא פרי כבר בדקה השנייה, אז עלי מוחמד כבש את הראשון בנגיחה. "לא זוכר מתי בפעם האחרונה הבקעתי בראש, אולי זאת הפעם הראשונה שלי. זה היה משחק טוב, היינו נחושים לנצח כי אנחנו מבינים את הסיטואציה שלנו וניסינו לתת את המקסימום שלנו", אמר הקשר.

צמד המאמנים הסיט את מוחמד לעמדה קדמית יותר בהיעדרו של מיכאל אוחנה. "מבחינתי לפחות זה לא ממש משנה איפה אני משחק. אנחנו לא בסיטואציה שאפשר להתווכח על עמדות כרגע. בכל מקום שאתה משחק אתה נותן 100 אחוז. אולי אפילו יותר. הכל בשביל הקבוצה", סיכם הקשר מניז'ר.

בית"ר תנסה להמשיך במומנטום ביום שלישי, אז היא תארח את הפועל תל אביב המתחדשת בידיעה כי ניצחון שלישי רצוף יקרב אותה אל מקום בפלייאוף העליון. "כל משחק הוא קשה מאוד, בעיקר משחק נגד הפועל. אני מקווה ומאמין שנראה את אותה רמת נחישות שראינו מול ק"ש, את אותה רמת אנרגיה. זה משחק חשוב מאוד למועדון, בתקווה שהכל יהיה בסדר", סיכם ברדה.