סוכל ניסיון עוקץ של 12 מיליון שקלים מבית"ר י-ם

הירושלמים בהודעה חריגה מסרו: לאחר שלא התקבלו כספים ממכירתם של לוי גארסיה וגדי קינדה, בקבוצה התברר כי נשלחו פקסים, מיילים ואף זויפו חתימות של אנשי בית"ר, שביקשו להעביר את הכספים להונג קונג וסינגפור. הקבוצה פנתה למשטרת ישראל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.01.21 - 14:10
תחילת כתבה

הודעה חריגה במיוחד הגיעה היום (ראשון) ממדרשה של בית"ר ירושלים: הצהובים-שחורים הודיעו כי סוכל ניסיון עוקץ במועדון, בסכום שעולה על 12 מיליון שקלים, בעקבות תשומת לב של אנשי המועדון והבעלים משה חוגג.

מדובר בכספים שהיו אמורים להיכנס לקופת המועדון, בעקבות מכירתם של שחקני הקבוצה לוי גארסיה (לאא"ק אתונה) וגדי קינדה (לספורטינג קנזס סיטי). לטענת אנשי בית"ר ירושלים, אל הקבוצות מיוון ומארצות הברית נשלחו מיילים, פקסים ואף זויפו שיחות טלפון וחתימות של אנשי המועדון - בהם המנכ"ל, סמנכ"ל הכספים והמזכירה, כולל חותמת המועדון.

"הבעלים והנהלת המועדון, בליווי היועץ המשפטי עו"ד רונן מוזסון, פעלו במהירות אל מול הקבוצות, אשר ביטלו את הוראות התשלום לאחר שכבר העבירו את הכסף, ובימים הקרובים הוא צפוי להגיע לחשבון של בית"ר. במקביל פנתה בית"ר אל מחלקת הסייבר של המשטרה על מנת שתחקור את הנושא לעומק", כך נמסר בהודעה הרשמית שפרסם המועדון היום.

בבית"ר ישנו חשד כי מדובר ב"כנופיית" סייבר והגישו פנייה למשטרה על מנת שתחקור את הנושא. כמו כן, על פי אנשי בית"ר ירושלים, גם המזל שיחק תפקיד מבחינת המועדון, שכן הכסף מאתונה ומקנזס סיטי עדיין לא הועבר באופן רשמי, והמועדונים המדוברים הספיקו לעצור בזמן את התהליך.