בבית"ר בטוחים: זרגרי צריך להיות בנבחרת

במקביל, טל בן חיים חזר להתאמן ועשוי להיכלל בסגל לסכנין

תומר לוי
תומר לוי  02.03.21 - 16:57
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות לקראת המשחק באצטדיון ביום חמישי (20:00) מול בני סכנין, שניצחון בו יקדם אותה לקראת כניסה לפלייאוף העליון. עוד לפני האימון, ערכו המאמנים סלובודן דראפיץ' ושי ברדה אסיפת וידאו לשחקנים, שבה דיברו על מה שאירע נגד הפועל באר שבע, כאשר ברדה שם דגש על משחק הלחץ, בעוד שדראפיץ' שם דגש על משחק ההגנה.

לקראת משחקיה של נבחרת ישראל בסוף החודש, נגד דנמרק, סוקטלנד ומולדובה במוקדמות מונדיאל 2022, בבית"ר ירושלים בטוחים שאחד משחקניה המצטיינים של הקבוצה בתקופה האחרונה, אביאל זרגרי, צריך להיות מוזן לסגל של וילי רוטנשטיינר. "הוא אחד הקשרים האחוריים הבולטים בליגה", אמר גורם במועדון על הכישרון בן ה-18. "הגיל לא צריך להיות פקטור".

באימון הקבוצה היום, השחקנים לשתי קבוצות ואלה שפתחו בהרכב ערכו אימון קל יותר עם מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס, שכלל ריצות, מתיחות וגם משחק עם הכדור. יתר השחקנים, כולל המחליפים, ערכו אימון מלא ואינטנסיבי, שכלל משחקי מעבר, שמירה על הכדור, משחק לחץ ועוד.

לאחר מכן עברו השחקנים למשחקון מלא, עם השוערים המחליפים, כשגליאופילו האסלביינק, רועי פדידה ומיכאל אוחנה נראו מצוין. לאחר שעתיים אינטנסיביות הסתיים האימון, ומחר תערוך הקבוצה את האימון המסכם. תמיר עדי ואוראל דגני הפצועים לא ייכללו בסגל למשחק, בעוד טל בן חיים חזר להתאמן ועשוי לחזור לסגל.

בתוך כך אבי עמרני ממשיך שנה נוספת כמנהל עיסקי במועדון וכספונסר גם ב-2021/22. איש העסקים הגיע להסכם על המשך שיתוף הפעולה עם בית"ר ירושלים וממשיך בתפקידו לעוד עונה. כמו כן, משמש דוגמה ונותן חסות למועדון גם בזמנים קשים. מנכ"ל המועדון, מוני ברוש, אמר: "שמחים על הבעת האמון והמשך העבודה המשותפת".