שדה ובנדה יחזרו להרכב נתניה מול מכבי פ"ת

גנדלמן ועזרא מחוץ ל-11, במועדון מצהירים: "משחק קריטי עבורנו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.03.21 - 09:32
תחילת כתבה

במכבי נתניה סימנו את משחק החוץ הערב (רביעי, 19:50) מול מכבי פתח תקווה כמשחק קריטי, שהפסד בו יפחית משמעותית את הסיכוי לסיים את העונה הסדירה במקום שמוביל לפלייאוף העליון. אחרי ההפסד להפועל תל אביב במחזור האחרון, לנתניה נותרו רק ארבעה משחקים, שהאחרון מביניהם יהיה מול מכבי חיפה בסמי עופר

 על פי ההערכות, היהלומים צריכים שש נקודות כדי לסיים בשישייה הראשונה, ואחרי מכבי פתח תקווה מצפים להם שני משחקי בית מול הפועל חדרה ובני יהודה. "זה משחק קריטי עבורנו", אמרו בנתניה.

בקבוצה של ריימונד אטפלד רק שני שחקנים שותפו בכל 22 המשחקים עד כה בליגה - דני עמוס ועמרי גנדלמן. האחרון לא תורגל בהרכב ועל חשבונו אמור לפתוח יובל שדה, עוד אחד מבין השחקנים הצעירים המוכשרים של הקבוצה.

הבשורה הטובה היא חזרתו של אלמוג כהן להרכב. הקפטן הגביר את קצב האימונים בימים האחרונים אחרי שסבל ממתיחה בשריר ולא נטל חלק במשחקים האחרונים. לאחר שסיים את האימון אתמול ללא כאב, הוחלט יחד איתו שהוא יפתח ב-11, והמשמעות היא שדולב אזולאי יירד לספסל.

גם בחלק הקדמי מתכנן המאמן שינויים. לאמק בנדה, שהחלים מפציעה בקרסול, יפתח על חשבונו של חן עזרא ואבובאקר דומביה, שהוחלף במשחק האחרון גם הוא בשל פציעה בקרסול, כשיר ויישאר ב-11. 

הרכב משוער: דני עמוס, כארם ג'אבר, שיר צדק, אלמוג כהן, זלאטן שחוביץ', אביב אברהם, יובל שדה, גבי קניקובסקי, אבובאקר דומביה, לאמק בנדה, ברנרד גורי.