קלינגר התפרץ והורחק: "הטריף לי את השכל"

מאמן הפועל ת"א לבן אברהם: "מוכן להגיע לבית משפט עליון, אתה פוגע לי בפרנסה"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  03.03.21 - 22:23
תחילת כתבה

אחרי כמעט חודשיים בהם גילתה שיפור רציני ביכולת שלה, הפועל ת"א חזרה להפסיד. האדומים נוצחו הערב (רביעי) 2:1 על ידי מכבי חיפה בבלומפילד. הקבוצה של ניר קלינגר נהנתה משער שוויון זמני של שי אליאס, אבל נכנעה לוולה מהפנט של חוסה רודריגס ונחלה את הפסדה העשירי העונה. למרות זאת, האדומים עדיין מעל הקו האדום ויכולים להתעודד ממשחק שבו לא נפלו מהמוליכה.

בסיום המשחק התפרץ ניר קלינגר לעבר השופט שלומי בן אברהם וראה את הכרטיס האדום, כשהוא מסרב לקבל את הגזרה. מאמן הפועל תל אביב הורחק למעשה על כך שמחה והתפרץ מחוץ לשטח הטכני. בין השאר נשמע המאמן האדום אומר לשופט: "אתה פוגע לי בפרנסה. מילה לא אמרתי לך, מילה לא. אני מוכן להגיע לבית המשפט העליון, אגיע איתך עד הסוף עם זה".

על התקרית בסיום, אמר קלינגר למצלמות: "הרחקתי את בן ביטון מהאזור כי היה לו צהוב ופתאום מ-15 מטרים, השופט הוציא לי אדום. זו הזיה וחוצפה, זה מטריף לי את השכל. מילה לא דיברתי איתו. לא מבין למה רוצים לפגוע בפרנסה של אנשים".

קלינגר סיכם את ההפסד: "היינו צריכים לנצח את המשחק הזה, גם השערים היפים של מכבי חיפה באו מטעויות שלנו לצערי. זה חלק מהמשחק, ברור שבמחצית השניה היתה רק קבוצה אחת על המגרש. אני לא בא בטענות למכבי חיפה, הם מתעסקים בקצפת. אנחנו מתעסקים בדברים שמריחים פחות טוב".

עוד הוסיף: "אנחנו צריכים לשמר את זה. אם שיחקנו היום מול מכבי חיפה ושבוע שעבר מול נתניה שנותנות לשחק, אז צריך לעשות את זה גם מול האחרות שמסתגרות. נצטרך לא ליפול מההפסד. זה חבל ומצער והכל אבל ממשיכים עם אותה יכולת ואז באמת נוכל להתקדם".

עם זאת, על אף שנשמעה שריקת הסיום קלינגר ספג כרטיס אדום על כר הדשא וכל עוד דו"ח השופט יציין שהוא מחה, הוא יורחק אוטומטית מהמשחק הקרוב ולא יעמוד לוועדת משמעת. המשמעות היא שיחסיר את המשחק מול הפועל ב"ש בלבד.