מה הלאה? תמונת מצב על עתיד הסגל של הפועל ב"ש

השחקנים שישוחררו ובאילו עמדות יצורף רכש? האדומים כבר מפנימים שדרוש חריש עמוק כדי להיאבק על תארים בעונה הבאה. הפרטים על התכניות של הקבוצה מבירת הנגב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.04.21 - 15:18
תחילת כתבה

הכרטיס לאירופה התרחק משמעותית עם ההפסד 2:1 למ.ס אשדוד, בהפועל באר שבע מסתכלים הלאה ורוני לוי מתכוון להיפגש עם אלונה ברקת ולקבל החלטות לגבי הסגל לשנה הבאה. על פי הערכות, גם שחקנים שמחזיקים בחוזים יתבקשו לחפש קבוצה ואתמול (שלישי) הוחלט סופית שפארליי רוסה וג'ונתן אגודלו, שמחזיקים בחוזה לעוד שנה לא ימשיכו.

מלבד זאת, האופציה על מרסלו מלי לא תמומש, אנתוני וראן, שון גולדברג ודודי טויטו מסיימים חוזים ואין כוונה להמשיך את ההתקשרות איתם. סינטיהו סלליך קיבלה הצעה כספית נמוכה ולא צפוי להמשיך ולא ברור אם במועדון יממשו את האופציה על לואי טאהא שעל פיה החוזה איתו, אם יוחלט לא להשאירו ב"ש תצטרך לשלם לו פיצוי של שלוש משכורות.

מי שנראה מתוסכל במיוחד מההפסד לאשדוד הוא ז'וסוואה שחתם לעונה נוספת והובטח לו שהקבוצה תתחזק כדי להתחרות על תארים. זר נוסף המתנדנד הוא אלטון אקולטסה, כאשר אם תוגש עליו הצעה ב"ש לא תעמוד בדרכו.

מגן ימני בכיר יגיע כדי להתמודד עם אור דדיה שנמצא בירידה ואיתמר שבירו יושאל. בנוסף, אוהד לויטה יקבל הצעה להמשיך ושוער נוסף יגיע במקומו של רז רחמים. אגב, לא רק בסגל יערכו שינויים, אלא גם בשדרת הצוות המקצועי.