טרופר ואדלשטיין סיכמו: עד 30% תפוסה באצטדיונים

שר הספורט ושר הבריאות הגיעו להבנות על העדכון בכמויות האוהדים ביציעים. סמי עופר, בלומפילד וטדי יוכלו להכיל עד 10,000 צופים כבר מהמחזור הקרוב. כל הפרטים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.04.21 - 14:17

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

חדשות טובות לאוהדי הספורט בישראל. שר התרבות והספורט חילי טרופר ושר הבריאות יולי אדלשטיין סיכמו היום (רביעי) על עדכון בכמות האוהדים שיוכלו להיכנס ליציעים במשחקי ספורט באצטדיונים ובאולמות ברחבי הארץ.

משרד הספורט למעשה אישר כי גובש מתווה המאפשר כניסה של עד 30 אחוזים מהאוהדים באצטדיונים הגדולים (טדי, סמי עופר, בלומפילד) ועד 4,000 צופים באולמות סגורים המכילים מעל 10,000 מקומות. אולמות ואצטדיונים שאינם נכללים במתווה זה ימשיכו לפעול תחת המתווה הנוכחי (זה שאושר ב-18 במארס). המתווה החדש אמור להיכנס לתוקף במהלך סוף השבוע הקרוב.

המתווה יועלה לאישור בישיבת קבינט הקורונה הקרובה. "כפי שהבטחנו, ולאחר אין ספור שיחות עם גורמי המקצוע במשרד הבריאות, אנחנו ממשיכים עם פתיחת הספורט עבור האוהדים בכל פעימה ופעימה", אמר טרופר. "אנחנו נכנסים לחודשי הכרעה בעולם הספורט, לכן חשוב שיוכלו להגיע לחוויה האדירה של פלייאוף בכדורסל או בכדורגל, כמה שיותר צופים. כפי שאמרנו מהיום הראשון - המלאכה לא נגמרה. לא ננוח עד אשר נוכל להכניס את הקהל למגרשים בתפוסה מלאה".