הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרינפלד: "חלומות מתגשמים בעבודה קשה"

השופט שינהל משחקים ביורו: "בלי עבודת צוות לא הייתי פה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.04.21 - 15:59
תחילת כתבה

השבוע של אוראל גרינפלד. השופט הישראלי הבכיר נבחר בימים האחרונים לייצג את הכדורגל הישראלי ביורו 2020 ואולימפיאדת טוקיו 2020. בכך יהפוך לישראלי הראשון שישפוט בטורניר גדול מאז אברהם קליין. גרינפלד החליט לקיים היום (חמישי) מסיבת עיתונאים ושיתף את התחושות שלו, כשהוא לא הסתיר את הדמעות מהתרגשות.

גרינפלד פתח ואמר: "הצוות שלי ואני גאים ובעיקר מודים על הזכות הגדולה שיש לנו לייצג את המדינה, ההתאחדות לכדורגל ואיגוד השופטים. זהו יום שני רצוף של בשורות טובות, שהן תולדה לעבודה קשה וארוכת שנים. זאת היתה מטרה שהצבתי לעצמי יחד עם ראשי האיגוד לפני לא מעט שנים וההגעה אליה מראה שוב שחלומות מתגשמים במיוחד בעבודה קשה. אני לא נוסע ליורו כדי לסמן V, אלא כדי לעשות את העבודה על הצעד הטוב ביותר ולהתקדם".

"לולא יריב טפר אנחנו לא היינו פה. כולם רואים ומבינים את החתירה למצוינות שלו. אין ספק שהדרך הזו הניבה לתוצאות. להביא יועץ חיצוני עזר לנו מאוד. אנשי האיגוד אמרו לא פעם שאני הטמעתי את מושג - צוות. אני תמיד רציתי שהצוות שהיה איתי יישאר וזה לא היה דבר שנהוג. בלי עבודת הצוות לא היינו מגיעים לתוצאות האלו בליגת האלופות ובליגה האירופית".