הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יש כמה אופציות": על עתידו של ברק בכר

מעמדו של המאמן במכבי חיפה והמסר לשועה. צפו בדהאן מדבר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.04.21 - 18:29
תחילת כתבה

דודו דהאן סגר עוד עסקה עבור לקוח מרוצה, כאשר הביא את ליאור רפאלוב לחתום על חוזה לשנתיים באנדרלכט. בעקבות המעבר היוקרתי של הליגיונר הוותיק והבכיר, התפנה הסוכן להעניק ראיון בתכנית "מגרש פתוח" בערוץ הספורט, במסגרתו התייחס לעתיד של מיוצגים נוספים שלו, בהם ברק בכר וירדן שועה.

ברק בכר, כזכור, חתם על חוזה לשנה אחת במכבי חיפה, ולמרות העונה החיובית שעוברת על הירוקים - חוזהו טרם הוארך בכרמל. האם דהאן הופתע מכך? "אם ציפיתי שתהיה הודעה רשמית על הארכת החוזה של בכר? לא, לקחנו את ההימור שלנו וחתמנו לשנה כי לא ידענו לאן אנחנו הולכים. אין ספק שחיפה תרצה שהוא ימשיך, אבל הכל תלוי במשא ומתן", הדגיש הסוכן.

"אני מקווה שבכר ייקח אליפות רביעית, זה לא יהיה קל מול קבוצה פנטסטית. זה מאבק ענק בין שתי ענקיות שעושה טוב לליגה. זו תהיה הצלחה ענקית אם הוא ייקח אליפות", הוסיף דהאן והביט קדימה: "יש מספר אפשרויות על השולחן ונדון בהן כשתסתיים העונה. ברק קיבל מספר הצעות מחו"ל במרוצת השנים, באר שבע יודעת מזה. בפעם השנייה, אחרי שלא שיחררו אותו, הוא סירב מהסיבות שלו. נראה מה יהיה בקיץ".

מיוצג אחר של דהאן בפרופיל גבוה הוא ירדן שועה, חלוצה של בית"ר ירושלים. אחרי תקופה לא פשוטה במכבי חיפה, שועה השיג מעט שקט תעשייתי בבירה, אבל מבחינת הסוכן המשימה עדיין לא הושלמה. "דיברתי עם מושיקו (חוגג) ורציתי לדעת מי החפרפרת שמוציאה ידיעות על ירדן. חוגג עשה בדיקה ואין חיה כזו, אף אחד לא דיבר. ההיפך הוא הנכון, ואני נוטה להאמין לו. שועה עשה עונה טובה מבחינתנו, אבל יש לו עוד הרבה מה להראות, להוכיח וללמוד. חובת ההוכחה עליו".

על גדי קינדה, שחקנה של קנזס סיטי מהמ-MLS בארצות הברית, אמר דהאן: "אני רואה כדורגל הרבה שנים, ה- MLS מגיעה לטופ 4 מבין הליגות תוך גג עשר שנים. הכדורגל מסחרר, ראיתי את המחזור השני והכדורגל מסחרר. כדורגל מאוד מהיר". לגבי בירם כיאל, קשרה של בני סכנין, הוסיף: "יש לכיאל חוזה. אני יודע ממנו שהוא לא פוסל אתגרים, למשל קבוצה באירופה, אבל נראה מה יהיה בקיץ".