המועמד המוביל לאימון כפ"ס: אורי גוטמן

שאר השמות שעל הכוונת בפנים. וגם: עתידו של עומר פדידה

גיל לוין
גיל לוין  04.05.21 - 09:18
תחילת כתבה

הפועל כפר סבא שכבר ירדה לליגה הלאומית בפעם ה-11 בתולדותיה, התנחמה אמש (שני) ב-2:2 מול הפועל תל אביב בבלומפילד, לאחר שחזרה למשחק מפיגור של שני שערים, בעזרת צמד של עומר פדידה. אך לכל זה אין הרבה משמעות מלבד אולי לכבוד האישי של השחקנים, והמועדון כולו כבר נושא עיניים לקראת העונה הבאה בליגת המשנה.

השאלה שמטרידה לא מעט את אנשי המועדון בימים האחרונים היא מי יעמוד על הקווים בליגה השנייה. בימים אלו עורך נציג הבעלים, עידן שום, פגישות ושיחות עם כמה מועמדים, ולערוץ הספורט נודע כי נכון לרגע זה המועמד המוביל להדריך את הפועל כפר סבא הוא אורי גוטמן. לצד אקס הפועל חדרה, גם שי ברדה, אלירן חודדה, עומר פרץ וגל כהן הוזכרו כמועמדים.

רביד גזל, שמאמן את הקבוצה בשיתוף עם עידן שום בתקופה האחרונה, נתן את הזווית שלו לחיפוש אחר המאמן: "בסופו של יום אני רוצה להיות מאמן ראשי. אם זה יהיה בהפועל כפר סבא - אני אשמח. אם לא - זה יהיה במקום אחר. בשבוע-שבועיים הקרובים הכל יתבהר".

על המשחק בבלומפילד אמר גזל: "אנחנו עדיין חושבים על מה שהיה כל העונה, מאוד מאוכזבים וסך הכל העונה הזאת היא כישלון. אולי היו אתמול כמה רגעים טובים כמו גם במשחקים קודמים, אבל בסופו של דבר אנחנו לא מספיק טובים בהגנה וחסרות לנו איכויות בהתקפה. השחקנים רוצים לשמור על הכבוד שלהם ועד סוף העונה אנחנו ניראה כמו קבוצה".

מי שהיה כוכב הערב הוא כאמור הקפטן, עומר פדידה, אשר על פי חוזהו עתיד לרדת עם הקבוצה לליגה הלאומית, אך מעורר עניין בכמה קבוצות בליגת העל, בהן הפועל חיפה. "כל מי שעוסק בספורט ובכדורגל הישראלי בפרט, יודע שיש הרבה חוסר ודאות. יש לי חוזה בהפועל כפר סבא ומבחינתי אני מכבד את החוזה, אבל יכול להיות שיהיו התפתחויות בקיץ", אמר השחקן.